{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

SPARTA VYLOUPILA KRALUPY A JE PRVNÍM ČTVRTFINALISTOU POHÁRU

Obrázek ke článku
3. 11. 2021

Prvním postupujícím do čtvrtfinále Poháru Českého florbalu se stala pražská Sparta, která potvrdila roli jasného favorita a vyšlápla si na divizní Kralupy. V další fázi narazí Pražané na lepšího z dvojice Liberec/Česká Lípa.

Pro divizní Kralupy byl už postup až do osmifinále historickým úspěchem. Klání se superligovou stálicí si nenechala ujít řada fanoušků, kteří vytvořili parádní kulisu a jak dodal po utkání trenér Sparty Ondřej Kašpárek, tak domácí nedali favoritovi nic zadarmo.

I přesto Vlci hned od úvodu pocítili sílu svého soupeře, který přivezl řadu skvělých jmen. Už po polovině první části totiž Sparta vedla 4:0. Kralupským se poté povedlo snížit, juniorského reprezentanta Hejnu překonal Suk.

Druhá část pak jednoznačně rozhodla. Pražský celek během ní skóroval sedmkrát a pro třetí periodu mohl zvolit lehce úsporný režim. Wolves hned na startu využili přesilovku, když se trefil Adam Kozel, poslední slovo měl ale v závěru Kolstrunk. Hattrickem se pod výhru podepsal Kareš, čtyři asistence posbíral Zouzal.


Výsledek osmifinále Poháru Českého florbalu mužů

Kralupy Wolves - ACEMA Sparta Praha 2:12 (1:4, 0:7, 1:1)
Branky: 15. Suk, 41. A. Kozel – 4. Ujhélyi, 8. Kareš, 8. Čermák, 10. Kolstrunk, 24. Juha, 24. Kareš, 27. Kareš, 33. O. Hurt, 33. Juha, 35. Pažák, 35. Košir, 60. Kolstrunk. Rozhodčí: Drška – Meisner. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: D. Kozel 7, Hoffmann 15 – Hejna 12. | ONLINE

​​

Obrázek