{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek
Pevná URL

​​

INFORMACE

ajax-spinner
Pohár Mistrů se po čtyřech letech vrací do Česka!

Mladá Boleslav se postupně stává jedním z center florbalu v České republice, což opět potvrdí začátkem října během konání Poháru Mistrů. Stejně jako v roce 2011 i letos se mohou fanoušci těšit na přítomnost klubových velikánů z České republiky, Švédska, Finska, Švýcarska a Norska. Po necelých dvou letech, kdy se v Brně a Ostravě konalo Mistrovství světa žen, jde navíc o další velkou akci Mezinárodní florbalové federace (IFF), u které bys te rozhodně neměli chybět.

Florbalový Pohár Mistrů se v uplynulých letech neustále vyvíjel a po rotaci všech pořadatelských zemí došlo před českým Pohárem Mistrů na několik zásadních změn a akci tak čeká nová éra. S technickými změnami v systému pořádání došlo i na úpravu herního schématu a zejména počtu dnů, po které se bude Pohár Mistrů hrát.

Turnaj je zkrácen na tři hrací dny, v nichž se utká šest týmů v obou kategoriích - žen i mužů. Mistři Česka, Švédska, Finska a Švýcarska budou doplněni o vítěze Euro Floorball Cupu z roku 2014 (Slevik IBK - muži, Sveiva IB- ženy) a druhého českého účastníka. 

Mistři 1. a 2. země dle umístění v posledních třech ročnících Poháru Mistrů nastupují rovnou do sobotního semifinále a čekají na odehrání čtvrtfinálových zápasů mezi mistry 3. a 4. země s vítězem Euro Floorball Cup, resp. druhým týmem ze strany pořadatele. Týmy, které prohrají v semifinále, na turnaji končí, poražené ze čtvrtfinále čeká zápas o páté místo.

Nenechte si ujít nejlepší florbalová představení, světové hvězdy v akci a 3 dny plné napínavých utkání. 2. - 4. října 2015 na Zimním stadionu v Mladé Boleslavi! Buďte u toho!

PŘEHLED ÚČASTNÍKŮ 

MUŽI


ŽENY

IBF Falun

KAIS Mora IF

SPV Seinäjoki

Classic 

SV Wiler-Ersigen

Piranha Chur

Tatran Omlux Střešovice

FAT PIPE Florbal Chodov

Slevik IBK

Sveiva IB

Technology Florbal MB

Herbadent Praha 11 SJM
Obrázek