​​

Zprávy

Na takovou úroveň zápasů nejsme z ligy zvyklí, shodují se trenéři

9. 10. 2017Champions Cup
Letos patří koruna už počtvrté v historii mistrům z Falunu. Chodovu chyběl kousek, aby otočil semifinále s Finy, naopak hráčky Tigers obsadily pouze páté místo po prohře s Turku. Jaké jsou dojmy obou trenérů,... více

Mužskému florbalu kraluje IBF Falun!

8. 10. 2017Champions Cup
Absolutní tečku za třídenním programem Poháru mistrů udělalo finále ve švédsko-finském zastoupení. Po tvrdé bitvě usedají na florbalový trůn šampioni ze švédského Falunu, kteří ve druhé třetině změnili remízový stav.... více

Finále žen v režii IKSU, které Classicu oplatilo loňskou porážku!

Na Poháru mistrů ve švédském městě Borås je vyřadil SC Classic v semifinále, teď přebírají titul nejlepšího ženského celku po Pixbu Wallenstam. Hráčky IKSU byly na finále lépe připravené, než jejich finské soupeřky... více

Classic má ve finále dvojí zastoupení, IKSU rozstřílelo TPS patnácti góly

7. 10. 2017Champions Cup
Sobotní den je ve finském Seinäjoki téměř u konce. Nabídl další várku napínavých a hlavně atraktivních utkání, z nichž vzešli dva finalisté v kategorii mužů i žen. Česká stopa zaznamenala výhru Tigers nad... více

Chodov ztratil nadějný výsledek, do finále postupuje SC Classic

Přes hrozivý začátek semifinále s finským Classicem se dokázal Chodov semknout. Pražané za stavu 1:4 vstřelili dva góly a rázem byli o něco blíže vysněného finále Poháru mistrů. Soupeři ale v posledních dvaceti minutách... více