{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

15. KOLO V PODÁNÍ BOJE O PRVNÍ POZICI!

Obrázek ke článku
19. 12. 2014

​Před Vánocemi čeká na juniory poslední dvě kola v tomto kalendářním roce 2014. V něm se očekává plno zajímavých střetnutí a hlavně velké množství branek. Neváhejte a dorazte na některý z klání juniorské G2 ligy!

Sobotní hrací den odstartuje zápas mezi oběma nováčky extraligy. Do Ústí nad Labem dorazí florbalisté z Jižního Města. V tomto souboji půjde o každý centimetr hřiště, jelikož oba celky v tabulce dělí rozdíl jediného bodu. Na východě Čech změří síly Náchod se střešovickým Tatranem. Ve stejný čas bude zahájen zápas mezi Vítkovicemi a pražskou Spartou nebo také duel Ostravy s Bohemkou. Definitivní čáru za tímto dnem udělá Mladá Boleslav s Brnem a o pár kilometrů na sever Liberec, který vyzve prozatím poslední Havířov.

Diváci se mohou těšit také na sérii dopoledních utkání, jelikož v neděli startuje většina zápasů od desáté, či jedenácté hodiny. Nejžhavější duel by měl být mezi Vítkovicemi a hráči Bohemians, jelikož právě tento mač bude soubojem o první pozici juniorské G2 ligy. Na samém vrcholu se prozatím drží florbalisté rytíře Vítka, kteří zaznamenali doposud jednu porážku právě od Bohemky. Uvidíme, co si pro nás hráči připraví v tomto měření sil. Za zmínku také stojí městské derby mezi Chodovem a Střešovicemi. Kompletní přehled utkání naleznete o pár řádků níže.


Program 14. kola G2 ligy juniorů:

Florbal Ústí – TJ JM FAT PIPE Chodov

Florbal Primátor Náchod – Tatran Omlux Střešovice

1. SC Vítkovice Oxdog – AC Sparta Praha

FBC Liberec – Florbal Torpedo Havířov

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FbŠ Bohemians DDM Praha 7

BILLY BOY Florbal MB – itelligence Bulldogs Brno


Program 15. kola G2 ligy juniorů:

Florbal Primátor Náchod – Florbal Ústí

1. SC Vítkovice Oxdog – FbŠ Bohemians DDM Praha 7

FBC Liberec – itelligence Bulldogs Brno

TJ JM FAT PIPE Chodov – Tatran Omlux Střešovice

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – AC Sparta Praha

BILLY BOY Florbal MB – Florbal Torpedo Havířov

KB liga juniorů

​​

​​

Obrázek