CE soutěž juniorů

FINÁLE JUNIORŮ TRVÁ! CHODOV PÁLIL V PRODLOUŽENÍ

19. 4. 2022

V sérii ztráceli už dva zápasy, teď jsou ale zpět ve hře. Junioři Chodova urvali výhru ve čtvrtém finále CE soutěže, kterou si vynutili ultimátní duel proti Tatranu Střešovice. V prodloužení rozhodl za hosty Lukáš Kafka.

PSN Tatran Střešovice –⁠ FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:5p (1:1, 2:2, 1:1 –⁠ 0:1)

Utkání se přitom pro tým z Jižního Města nevyvíjelo vůbec dobře. Střešovice daly první gól a dařilo se jim také ve druhé třetině, kdy si vytvořily náskok dvou tref. O vedení 3:1 ovšem Tatran přišel a Chodov otočil na 4:3. Hned tři ze čtyř branek zaznamenal Jakub Dufek.

Nicméně hosté nezůstali ve výhodě dlouho. Už o minutu později jejich soupeř vyrovnal a vynutil si stav 4:4 do začátku prodloužení. V něm byl podle střel mezi tyče aktivnější Chodov, jenž nakonec i rozhodl zásluhou Lukáše Kafky.

Mistra aktuálního ročníku CE soutěže juniorů tak určí až poslední možná bitva. Zdali jihoměstské družstvo završí otočku z 0:2 na zápasy, nebo zvítězí Střešovice, se ukáže už ve středu 20. dubna. Úvodní buly přijde ve 20 hodin.

Branky: 13.  Čelakovský, 22.  Čelakovský, 30.  Kún, 47.  Vavroušek –⁠ 15.  Dufek, 36.  Dufek, 40.  Votava, 46.  Dufek, 69.  Kafka. Rozhodčí: Baloun –⁠ Sommer. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. Diváků: 312. Zásahy brankářů: Jurco 26 –⁠ Hodík 21. ONLINE