{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


G2 LIGU PŘED POSLEDNÍM VÍKENDEM STÁLE VEDE TATRAN STŘEŠOVICE

Obrázek ke článku
29. 1. 2017

V G2 lize v neděli před posledním víkendem základní části padalo hodně branek, přes hranici deseti vstřelených gólů se ani jeden ze soupeřů nepřehoupl pouze v utkání Sparty a ostravského FBC. Nejvíce gólů, jednadvacet, pak padlo v zápase Hradce Králové proti FbŠ Bohemians.

Favorité z Bohemians přitom poslední celek tabulky nepřehráli nijak významně, v celkovém úhrnu více než dvaceti branek tvořily rozdíl obou celky pouze tři góly. Na šesti z devíti branek Východočechů se podílel Vít Heger. Jeho střelecké úspěchy však pohřbilo stoprocentní využití čtyř přesilovek Bohemians. Pražský celek díky vítězství drží krok s městskými rivaly z Jižního Města. Chodov brněnské Bulldogs pokořil mnohem přesvědčivěji, když je na svých jedenáct branek nechal odpovědět pouze dvakrát.

Dvacáté kolo nabídlo dva střety tabulkových soupeřů. Zatímco z klání Vítkovic a Boleslavy vyšel lépe tabulkový favorit z Ostravy, který svého soupeře zlikvidoval především vydařenou prostřední částí, v zápase původně šestého Ústí a osmých Pardubic se radovali právě Východočeši. Prohra s cejchem desetibrankového rozdílu stála ústecký tým šestou příčku, na kterou se místo nich posunulo FBC Ostrava. To si v duelu se Spartou připsalo sice nejnižší počet vítězných branek, i tak ale vybojovalo tři cenné body, které nebývají na důležitosti spolu s blížícím se koncem základní části.

Poslední body se dělily v pražské derby Prvního Tatranu Střešovice a desátých BLACK ANGELS. Střešovice potvrdily roli favorita a dále drží tříbodový náskok v čele tabulky G2 ligy junorů.


Výsledky 20. kola G2 ligy juniorů:

FbC Hradec Králové - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:12

Sokol Pardubice - Florbal Ústí 13:3

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - itelligence Bulldogs Brno 11:2

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB 11:4

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - ACEMA Sparta Praha 8:4

PSN Tatran STřešovice - BLACK ANGLES 11:5

KB liga juniorů

Obrázek