{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


SEZONA JUNIORŮ SE BLÍŽÍ KE SVÉ POLOVINĚ

Obrázek ke článku
21. 11. 2014

G2 liga juniorů pokračuje svým desátým a jedenáctým kolem. Právě jedenácté kolo bude hranicí, kdy se tato sezona přehoupne do své druhé fáze. Nechme se překvapit, kdo uloví další cenné body do extraligové tabulky a kdo si v ní také přilepší. Vše začíná dnešním bojem v Mladé Boleslavi!

Desátým a jedenáctým kolem pokračuje nejvyšší soutěž juniorů. Diváci se mohou těšit na velmi zajímavé zápasy, které budou doprovázet pohledné akce, šance a gólové momenty. Už v pátek se proti sobě postaví florbalisté Mladé Boleslavi, kteří na své palubovce vyzvou střešovický Tatran. V sobotu bude k vidění boj mezi Bohemians a Brnem, nebo také Vítkovic s Chodovem. O první body se pokusí porvat Havířov. Ten se drží stále na dně tabulky bez bodového zisku. Souboj týmů z druhého konce tabulky nabídne zápas mezi Libercem a nováčky z Ústí nad Labem.

O den později je na programu jedenácté kolo, kterým se tato sezona přehoupne do své druhé poloviny. Tento den odstartují florbalisté Liberce. Ti od desáté hodiny dopolední budou měřit síly se Střešovicemi. Ve stejný čas také startují zápasy v Mladé Boleslavi nebo v Praze na základní škole v Kunraticích. Po poledni proběhne boj o cenné body mezi Chodovem a ostravským FBC, v 15 hodin začne utkání Náchod – Vítkovice a celý tento den uzavře na Barrandově Sparta s Buldoky.


Program 10. kola G2 ligy juniorů:

BILLY BOY Florbal MB – Tatran Omlux Střešovice

Florbal Primátor Náchod – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

AC Sparta Praha – Florbal Torpedo Havířov

TJ JM FAT PIPE Chodov – 1. SC Vítkovice Oxdog

FBC Liberec – Florbal Ústí

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 – itelligence Bulldogs Brno


Program 11. kola G2 ligy juniorů:

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 – Florbal Torpedo Havířov

FBC Liberec – Tatran Omlux Střešovice

BILLY BOY Florbal MB – Florbal Ústí

TJ JM FAT PIPE Chodov – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Florbal Primátor Náchod – 1. SC Vítkovice Oxdog

AC Sparta Praha – itelligence Bulldogs Brno

KB liga juniorů

Obrázek