{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek

​​​​​​​

KB liga juniorů

VEDOUCÍ TATRAN NASTŘÍLEL ZA VÍKEND TŘICET SEDM BRANEK

Obrázek ke článku
12. 11. 2017

Chodov svou sobotní prohrou přišel o čelo tabulky KB ligy juniorů skupiny A, vedoucí Střešovice si o víkendu otevřely střelnici. Oba domácí duely zvládl Liberec, Sparta také, ale jeden bod ztratila. Dvě vysoké prohry musel zkousnout Sokol Brno, bez bodů přijeli také Bulldogs.

Páté kolo započalo pražským derby, v něm si Bohemians během prvních osmi minut vypracovali třígólový náskok, Chodov se snažil dotahovat, jenže ho zlomily dvě vyloučení na začátku třetí části, které hosté potrestali gólem. V duelu mezi Libercem a Hradcem Králové se oba celky střídaly ve vedení, rozhodující trefu dali domácí v početní výhodě, ty využili za zápas celkem tři ze čtyř, naopak Hradec žádnou. Vyrovnaný souboj mužstev ze středu tabulky, ve kterém ani jeden ze soupeřů neutekl druhému o více než branku, se rozhodoval až v nájezdech, v nichž se prosadila pouze Sparta.

Ostrava dvakrát vedla proti Black Angels o tři branky, ti však dorovnali stav, jenže minutu před koncem si nechali dát branku v oslabení, která byla rozhodující. Na domácí straně se čtyřikrát prosadil Čejka, na hostující Sládek, který dal také vítězný gól. Ústí nemělo slitování se Sokolem Brno, kterému nasázelo patnáct branek, na devíti z nich se podílel Beneš (5+4). I druhý z brněnských celků schytal velký příděl branek, Tatran poslal míček do sítě Bulldogs hned šestnáctkrát, z toho čtyřikrát jmenovitě Pixa.

Svůj druhý domácí zápas víkendu už Chodov zvládl, do 23. minuty si vypracoval čtyřbrankový náskok a ten už si poté hlídal, Ostrava dala možnost předvést se hráčům širšího kádru. Střešovice i ve druhém utkání pálily ostrými, Hradec sice na začátku 13. minuty vedl 1:5, jenže domácí povedenou druhou třetinou, ve které nastříleli dvanáct branek, otočily duel ve svůj prospěch. Šest přesných zásahů zaznamenal Langer (6+3).

Souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky zvládl Liberec, ten se po šestibodovém víkendu zvedl, Bulldogs jen v závěru marně dotahovali ztrátu. I ve druhém utkání Ústí padal velký počet branek, tentokrát více do sítě domácích, Vítkovice ve druhé části otočily vývoj ve svůj prospěch. Povedený víkend zažil Beneš, který posbíral celkově čtrnáct kanadských bodů. Sokol Brno prohrál i druhý souboj vysokým rozdílem, hostům se nedařilo až do 46. minuty prosadit. Poslední utkání se uskuteční mezi Black Angels a Bohemians 20. listopadu.

Výsledky 5. kola KB ligy juniorů skupiny A:

VŠO FLORBAL CHODOV – Fbš Bohemians DDM Praha 7 3:6

FBC Liberec – FbC Hradec Králové 8:5

ACEMA Sparta Praha UNYP – 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:7 po sam. nájezdech

BLACK ANGELS – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:7

Florbal Ústí – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 15:5

PSN Tatran Střešovice – itelligence Bulldogs Brno 16:2

Výsledky 6. kola KB ligy juniorů skupiny A:

VŠO FLORBAL CHODOV – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:2

PSN Tatran Střešovice – FbC Hradec Králové 21:7

FBC Liberec – itelligence Bulldogs Brno 6:5

Florbal Ústí – 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:10

ACEMA Sparta Praha UNYP – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 13:3

20.11. BLACK ANGELS – FbŠ Bohemians DDM Praha 7

Tabulka soutěže
Obrázek