{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


1. LIGA MUŽŮ: VZÁJEMNÉ DUELY TÝMŮ Z HORNÍCH A DOLNÍCH PATER TABULKY

Obrázek ke článku
2. 11. 2018

O víkendu je na programu nekompletní 11. kolo 1. ligy mužů. Čtyři duely se odehrají v sobotu, kolo odstartuje v sobotu ve 14:00 zápasem Black Angels s Petrovicemi. Následuje souboj Českých Budějovic s Ústím, v duelu dvou týmů ze spodních pater se střetne Ostrava s Litvínovem, důležitý souboj čeká také Náchod se Startem98. V neděli hostí Chomutov Hattrick Brno a Kladno bude bojovat proti Slovanu Havířov.

Jedenácté kolo 1. ligy mužů odstartuje v sobotu ve 14:00 soubojem Black Angels s Petrovicemi. Favorit tohoto duelu je jasný, Black Angels totiž patří v tabulce první místo, Petrovice mají o sedmnáct bodů méně a jsou na 9. příčce. Dva duely odstartují v 17:00, České Budějovice se budou snažit ve vzájemném střetnutí dotáhnout na Ústí. Hosté mají na svého soupeře náskok čtyř bodů, mezi týmy na sedmém až třetím místě jsou minimální bodové rozdíly.

I po utkání mezi MVILem a Litvínovem, který čeká cesta přes celou republiky, se může měnit pořadí týmů v tabulce. Bivoj je na předposlední pozici s pěti body, na desátý MVIL ztrácí ale pouhý jeden bod. Náchod v poslední době posilnil a v sobotu od 18:00 ho čeká další důležitý souboj, se Startem98 má shodně šest bodů a tyto dva celky jsou v tabulce hned za sebou, pražský celek je výše postavený díky lepšímu skóre.

Neděle nabídne dva duely, první začne v 16:00 v Chomutově, kam se vydá Hattrick Brno. Hattrick je jen kvůli horšímu skóre na druhé příčce, Chomutov je s jednadvaceti body na páté příčce a má tedy dobrou příležistost dotáhnout se ještě více do čela tabulky. Slovan Havířov se krčí na poslední pozici, v neděli se střetne s Kladnem, které musí z posledního postupového místo do play off odrážet útoky týmů pod sebou.

Poslední zápas 11. kola se odehraje až v pátek 16. listopadu, kdy se na dlouhou cestu do Karlových Varů vydá Exelsior Havířov.


Program 11. kola 1. ligy mužů
Sobota 3. listopadu

14:00 BLACK ANGELS – Z.F.K. AQM Petrovice

17:00 FBC Štíři Č. Budějovice – Florbal Ústí

17:00 1. MVIL Ostrava WOOW – SK BIVOJ LITVÍNOV

18:00 Florbal Primátor Náchod – FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice

Neděle 4. listopadu

16:00 Florbal Chomutov – FBŠ Hummel Hattrick Brno

17:00 Kanonýři Kladno – TJ Slovan Havířov

Pátek 16. listopadu

20:00 FB Hurrican Karlovy Vary – Florbal Exelsior Havířov

Tabulka soutěže

Obrázek