{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


BLACK ANGELS SESTŘELILI BRNO PODRUHÉ V ŘADĚ!

Obrázek ke článku
31. 3. 2019

Ve finále prvoligové soutěže mužů se lépe jeví prozatím florbalisté Black Angels, kteří mají na svém kontě už druhý bod. Brno sice dvakrát vedlo, ale domácí hráči byli v koncovce lepší a před více než dvěma stovkami diváků slavili vítězství 8:5. V play-down se daří Petrovicím, Náchod naopak proti Ostravě srovnal na 1-1.

Skóre se v Čakovicích otevíralo poměrně brzy ranou Jakuba Hromady, nejproduktivnějšího muže druhého finálového klání, který nasbíral pět kanadských bodů za hattrick a dvě nahrávky. Diváci měli o zábavu postaráno. V polovině hry viděli vyrovnávací trefu Jana Grábla a jelo se opět od nuly. Hattrick se dostal dokonce dvakrát do vedení, ale o jednobrankový náskok pokaždé přišel. Domácí muži si podmanili třetí část zápasu, kterou vyhráli poměrem 4:0 a do jihomoravské metropole jedou s vedením 2-0 v sérii.

Florbalisté z Náchodu ve druhém domácím utkání už nezaváhali a dokráčeli si k vítězství nad ostravským MVILem. Ostravané si dlouho drželi naději k úspěchu, jenže jejich soupeři byli ve třetí třetině suverénní a nasázeli celkem šest branek. Rozhodlo především posledních pět minut základní hrací doby, kdy se výsledek začal rýsovat ve prospěch Náchodu. Vedení 2-0 v sérii si zajistili hráči Petrovic, kteří v meziměstském derby porazili havířovský Slovan. Tentokrát bylo k vidění ještě více akcí, z nichž byli efektivnější právě domácí. Obě série se teď přesunou do Ostravy a Havířova.

Výsledky 2. utkání finále play-off 1. ligy mužů

BLACK ANGELS – FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:5, stav série 2-0

Výsledky 2. utkání 2. kola play-down 1. ligy mužů

Florbal Primátor Náchod - 1. MVIL Ostrava WOOW 9:4, stav série 1-1

Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov 8:4, stav série 2-0

Tabulka soutěže

Obrázek