{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


KARLOVY VARY SAHALY PO PRVNÍM BODU V SÉRII S BLACK ANGELS

Obrázek ke článku
17. 3. 2019

Prvoligová soutěž mužů se během nedělního večera dočkala zajímavých výsledků. Druhý bod a zároveň tak vedení 2-0 si vybojovali florbalisté Hattricku a Black Angels. Krok od vítězství v sérii play-down jsou hráči Slovanu Havířov, Petrovice naopak srovnaly tempo s Ostravou. Jak se týmy připraví na další důležité bitvy?

Brno využilo svého domácího prostředí a pojede do Ústí nad Labem se slušným náskokem. Ačkoliv Ústečané dokázali reagovat na první branku Hattricku, z jejich strany už nevzešla žádná gólová situace, která by zdramatizovala tažení druhého semifinálového klání. Čtyři z šesti gólů viděli diváci už během první dvacetiminutovky, ve třetí třetině to naopak bylo spíše o šňůře trestných minut. V Čakovicích se strhla bitva o každý metr palubovky. Hráči Black Angels měli ještě deset minut před konce základní hrací doby k dispozici vedení o dva góly, Karlovarští přesto dotáhli tento duel až do samostatných nájezdů. Zde měli navrch domácí, za nějž nedělní vítězství řídil s hattrickem na kontě Jakub Renčín.

V Ostravě se vyrovnal stav série mezi MVILem a Petrovicemi. Svěřenci Petra Skácela zvládli šedesát minut hry lépe než jejich soupeř, kdy byli produktivnější a zamezili tak ostravskému mužstvu v zisku třetího bodu. Výraznou měrou se na výhře podílel Lukáš Hrubý, jenž zaznamenal tři branky a jednu přihrávku. Z dalšího venkovního výjezdu se vrátili úspěšnější Havířované, jimž dopomohl k vedení 3-1 vlastní gól primátorů tři minuty před koncem třetí třetiny.

Výsledky play-off 1. ligy mužů – neděle 17. března

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Ústí 5:1, stav série 2-0

BLACK ANGELS – FB Hurrican Karlovy Vary 5:4pn, stav série 2-0

Výsledky play-down 1. ligy mužů

1. MVIL Ostrava WOOW - Z.F.K. AQM Petrovice 3:9, stav série 2-2

Florbal Primátor Náchod - TJ Slovan Havířov 2:3, stav série 1-3

Tabulka soutěže

Obrázek