{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PRVNÍ LIGA MUŽŮ: ROŽNOV VYROVNAL BARÁŽ, PETROVICE VEDOU 2–0

Obrázek ke článku
21. 4. 2019

Baráž o první ligu pokračovala v neděli druhými zápasy. Vedení v sérii udržely Petrovice, které vyhrály nad Čelákovicemi 11:4 a mají mečbol. Remízu si naopak vynutil Rožnov, když přetlačil MVIL Ostrava 6:5 po prodloužení.

Petrovice uspěly sedmibrankovým rozdílem, který si začaly tvořit už v první třetině. Přitom došlo i na čestné gesto. „Musím se poklonit před domácími za fair-play. Rozhodčí neviděli gól, který jsme vstřelili, ale domácí jej sportovně nahlásili,“ sdělil v pozápasovém hodnocení trenér Čelákovic Šimon Zmátlo. Orka nakonec soupeři podlehla 4:11, když za Petrovice nasbírali nejvíce bodů Petr Skácel (1+5) a Radim Ivan (4+1). K udržení v první lize tak Z.F.K. chybí jediné vítězství.

Velkou bitvu urval ve svůj prospěch Rožnov pod Radhoštěm. Letošní účastník Národní ligy porazil v prodloužení MVIL Ostrava, jemuž nestačilo vedení 2:0 ani 5:3. Rozdílovou branku zaznamenal Josef Vitkořík a série se přesune do Rožnova za nerozhodného stavu. „Dneska jsme soupeře při hře pět na pět přehráváli, ale musíme zapracovat na oslabení i přesilové hře. Děkuji klukům z béčka, že nás přijeli doplnit a odehráli pěkný zápas,“ komentoval hrající asistent trenéra hostů Pavel Barabáš.


BARÁŽ O 1. LIGU MUŽŮ - neděle 21. DUBNA

Z.F.K. AQM Petrovice - ASK Orka Čelákovice 11:4 (2–0)

1. MVIL Ostrava WOOW - 1. FBK Rožnov p/R 5:6p (1–1)

Tabulka soutěže

Obrázek