{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


SEMIFINÁLE PRVNÍ LIGY: BLACK ANGELS A HATTRICK CHTĚJÍ VYUŽÍT MEČBOLY

Obrázek ke článku
22. 3. 2019

Už o víkendu se může rozhodnout, kdo postoupí do finále první ligy. V semifinálových sériích mají mečbol za stavu 2–0 Hattrick Brno a Black Angels, kterým tak chybí poslední vítězství. Dramatické bude rozuzlení play-down mezi Petrovicemi a Ostravou, kde série dospěla k sedmému zápasu.

Po úvodním dvojutkání jsou Black Angels blízko postupu do finále soutěže. I když oba duely semifinále s Karlovými Vary byly velmi vyrovnané (7:6p a 5:4pn), Hurrican z nich nezískal ani bod. Proto pokud by Pražané navázali na souboje z minulého týdne, mohou už v sobotu slavit pokračování sezóny.

Ve stejné situaci se nachází také Hattrick Brno. Moravané si v obou utkáních poradili na domácí půdě s Florbalem Ústí, když zvítězili 10:4 a 5:1. Severočeši tak nyní budou usilovat o to, aby odvrátili oba mečboly soupeře.

V play-down pak na sebe narazí v rozdílovém sedmém zápase Petrovice a MVIL Ostrava. Aktuální stav série je 3–3, a proto kdo uspěje, stane se vítězem prvního kola play-down. To mu do další části ročníku zajistí lepší pozici v bojích o záchranu.


Program 1. ligy mužů
Sobota 23. března

17.00   Z.F.K. AQM Petrovice – 1. MVIL Ostrava WOOW online / video

17.00   Florbal Ústí – FBŠ Hummel Hattrick Brno online / video

20.00   FB Hurrican Karlovy Vary – BLACK ANGELS online / video

Neděle 24. března
(pokud v sobotu vyhraje Ústí / Karlovy Vary)

17.00   Florbal Ústí – FBŠ Hummel Hattrick Brno

17.00   FB Hurrican Karlovy Vary – BLACK ANGELS

Tabulka soutěže

Obrázek