{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

ŠLÁGR KOLA OBSTARAJÍ BLACK ANGELS A HATTRICK, HRAJE SE TAKÉ O 13. MÍSTO

Obrázek ke článku
16. 11. 2018

Posílí Brňané náskok na čele tabulky? To se ukáže ve 13. kole první ligy mužů, v rámci něhož pojede Hattrick na hřiště druhých Black Angels. O posun z poslední pozice se pokusí Slovan Havířov, který chce přeskočit Bivoj Litvínov.

Ještě před samotným programem 13. kola se v pátek uskuteční dohrávka Karlovy Vary – Exelsior Havířov. Jestli by Hurrican zvítězil za tři body, mohl by svého soupeře dorovnat a zabojovat o příčku mezi nejlepší čtverkou tabulky.

O snížení manka na play-off se budou snažit MVIL Ostrava a Start98. Mírně lepší situaci mají Ostravané, kteří před Kunraticemi aktuálně vedou o tři body. Zatímco vítězství by jim tak znatelně pomohlo, jakákoliv ztráta by souboj kolem desátého místa ještě zdramatizovala.

Roli favorita bude obhajovat Florbal Ústí. Na Severočechy čeká Náchod, který zatím získal jen osm bodů. Tým Ústí naopak patří mezi nejlepší pětici soutěže, jenže z minulých dvou utkání ani jednou neuspěl. Bude mít proto družstvo Východočechů šanci překvapit?

Střed tabulky je poměrně vyrovnaný, čehož mohou využít České Budějovice. Pokud by porazily třetí Chomutov, měly by rázem stejně bodů jako on. Ve spodní části pořadí pak chce poskočit vzhůru čtrnáctý Slovan Havířov, jenž se utká se třináctým Bivojem Litvínov. Tento zápas může upravit umístění na poslední pozici a dostat pod tlak ostatní týmy z pásma play-down.

Druhý duel během tří dnů absolvuje Exelsior Havířov na půdě Kanonýrů Kladno. Aktuální forma bude na straně Středočechů, kteří dali za uplynulé dva zápasy 33 gólů a uhráli šest bodů. Havířov získal pouze tři.

Na první příčku pomýšlí Black Angels, kteří nastoupí proti momentálnímu lídrovi Hattricku Brno. Pražané mohou bodově dohnat svého rivala a zároveň udělat odplatu za úterní porážku v Poháru České pojišťovny. Petrovice se pokusí přiblížit osmé pozici v utkání s Karlovými Vary. Pro Hurrican půjde po páteční dohrávce o druhý zápas v krátké době.


Program 13. kola 1. ligy mužů
Pátek 16. listopadu (dohrávka 11. kola)

20.00   FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Exelsior Havířov   online / video

Sobota 17. listopadu

15.45   1. MVIL Ostrava WOOW - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice   online / video

18.00   Florbal Primátor Náchod - Florbal Ústí   online / video

20.30   FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov   onlinevideo

Neděle 18. listopadu

16.00   TJ Slovan Havířov - SK BIVOJ LITVÍNOV   online / video

17.00   Kanonýři Kladno - Florbal Exelsior Havířov   online / video

17.30   BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno   online / video

18.00   FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice   online / video

Tabulka soutěže
Obrázek