{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

ÚSTÍ BUDE VE ŠLÁGRU KOLA HOSTIT KANONÝRY Z KLADNA

Obrázek ke článku
14. 9. 2018

Druhá nejvyšší soutěž mužů má o tomto víkendu na programu své 3. kolo. Úvodním zápasem kola bude střetnutí Ústí nad Labem a Kladna, ve stejný čas započne také utkání mezi Petrovicemi a Slovanem. Litvínov bude zajíždět do Prahy, kde se střetne se Startem. Karlovy Vary vyrazí na jih, kde je čeká souboj s Českými Budějovicemi. Chomutov doma vyzve Havířov a MVIL se vydá na zápas do Brna. Black Angels v neděli uzavřou program zápasem s Náchodem.

Hned úvodní zápas by se dal bez většího rozmýšlení dal označit za šlágr třetího kola. Ústí nad Labem totiž na domácí palubovce přivítá Kladno. Kanonýři si v minulém kole poradili s Petrovicemi a Ústí si odvezlo tři body z Ostravy. V pět hodin v sobotu bude zahájeno také utkání mezi Petrovicemi a havířovským Slovanem. Především havířovský tým bude chtít napravit vysokou prohru z minulého kola, kdy podlehl Startu 8:15.

Litvínov čeká další výjezd. Po zápase s Chomutovem zamíří Bivoj do Prahy, kde se střetne se Startem. Pražané nejprve v úvodním kole podlehli doma Kladnu, poté si však spravili chuť vysokou výhrou proti Slovanu. České Budějovice doma přivítají Karlovy Vary. Nováček z jihu Čech si v minulém kole připsal premiérové tři body, když porazil Náchod. To Karlovy Vary mají za sebou dva velmi těžké zápasy, ze kterých dokázaly získat dva body.

První ligový zápas čeká o tomto víkendu na florbalisty z havířovského Torpeda. Ti totiž měli oba své zápasy odložené. Hned na úvod bude Havířov zajíždět do dalekého Chomutova, který je zatím letos bezchybný a dle očekávání se drží v horních patrech tabulky. Momentálně předposlední MVIL čeká výjezd do Brna, kde se střetnou s vedoucím Hattrickem. Ostravany tak rozhodně nečeká jednoduchý zápas, neboť Brno je letos hlavním aspirantem na postup.

Celé třetí kolo uzavře nedělní zápas mezi Black Angels a Náchodem. Nováček z Náchoda v první lize zatím neuhrál ani bod a nachází se na úplném konci tabulky. Hráči Black Angels si budou chtít v zápase určitě spravit chuť po domácí porážce od Chomutova.

PROGRAM 3. KOLA 1. LIGY MUŽŮ:
Sobota 15. září

17:00 Florbal Ústí - Kanonýři Kladno

17:00 Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov

17:45 FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - SK BIVOJ LITVÍNOV

18:00 FBC Štíři Č. Budějovice - FB Hurrican Karlovy Vary

19:00 Florbal Chomutov - Florbal Exelsior Havířov

19:00 FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. MVIL Ostrava WOOW

Neděle 16. září

16:00 BLACK ANGELS - Florbal Primátor Náchod

Tabulka soutěže
Obrázek