​​​​

V PRVOLIGOVÉ BARÁŽI ZATÍM VEDOU MVIL OSTRAVA A PETROVICE

20. 4. 2019

Úvodní barážový víkend se týkal i první ligy mužů. V zápasech o druhou nejvyšší soutěž uspěly Petrovice a MVIL Ostrava, když porazily své soupeře z Národní ligy.

Petrovice nezvládly první třetinu proti Čelákovicím a musely obracet těsnou ztrátu 2:3. To se jim v prostředním dějství povedlo, když daly tři góly za sebou. První výhru série pak potvrdili domácí hráči během poslední části a upravili na finálních 8:4. Výsledek nejvíce ovlivnil především Dominik Chvastek se třemi brankami a asistencí.

Ve druhém utkání na sebe narazila mužstva MVIL Ostrava a Rožnov pod Radhoštěm. Přestože papírový outsider vedl po čtyřiceti minutách 3:2, nebylo mu to nic platné. Třetí třetinu ovládli s přehledem Ostravané a pěti trefami si zajistili celkový úspěch 7:4. Hattrick za MVIL nastřílel Denis Kubiczek, jehož podpořil dalšími čtyřmi body Michal Sládek (2+2).

Druhé zápasy obou sérií se konají v neděli 21. dubna. A dá se očekávat, že opět půjde o nelítostné souboje.