{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


HLASUJTE PRO ZLATÉ JUNIORY V ANKETĚ SVĚTOVÝCH HER!

Obrázek ke článku
8. 1. 2020

Ve středu 8. ledna odstartovalo online hlasování pro Sportovce nebo Tým roku 2019, letos o tento titul udělovaný Mezinárodní asociací světových her (IWGA) bojuje 25 kandidátů. Jedním z nich je i zástupce florbalu, za něhož byl Mezinárodní florbalovou federací (IFF) zvolen český národní tým juniorů za historicky průlomové vítězství na MS v Halifaxu.

První kolo hlasování potrvá do pondělí 20. ledna, poté se 10 nejvýše umístěných utká ve druhém kole, přičemž počet hlasů z 1. kola jim zůstane. O vítězi bude rozhodnuto 30. ledna. Svého kandidáta do ankety nominoval každý sport, který je na programu Světových her. Hlasovat můžete nyní každý den na webu Světových her.

HLASOVÁNÍ ZAHAJTE ZDE

IFF ve spolupráci s Českým florbalem do ankety za celý florbal zařadila juniorské mistry světa 2019, tedy česká lvíčata. Důvodem je především historický průlom, kterým je vítězství jiné než švédské nebo finské reprezentace na jakémkoli mužském světovém šampionátu. O významný milník světového florbalu se navíc čeští junioři zasadili suverénním výkonem, kdy po hladce zvládnutém průběhu turnaje ve finále porazili švédský výběr vysoko 8:2.

Pravidla hlasování

  • Hlasování startuje ve středu 8. ledna v 9:00 hod. SEČ.
  • Od pondělí 20. ledna 16:00 hod. SEČ bude možné hlasovat pouze pro deset nejvýše umístěných kandidátů.
  • Hlasování končí ve čtvrtek 30. ledna v 15:00 hod. SEČ, ve stejný den bude také oznámen vítěz ankety.
  • Hlasovat lze jednou za každých 24 hodin. Vždy je nutné odevzdat hlasy pro dva kandidáty – 2 pro prvního a 1 po druhého. Pokud nebude hlasováno pro dva kandidáty, hlas bude považován za neplatný.
  • Po celou dobu hlasování bude počet udělených hlasů veřejný.
  • Hlasující by měli dodržovat fér hru. Hlasování bude po celou dobu monitorováno.

Obrázek