{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

NOMINACE REPREZENTACE JUNIORŮ NA CZECH OPEN 2018

Obrázek ke článku
20. 7. 2018

Polovině léta každoročně vévodí mezinárodní turnaj Czech Open, kde Český florbal reprezentují národní týmy juniorů a juniorek. Ačkoliv si v průběhu turnaje řada hráčů musí splnit i klubové povinnosti, realizační tým juniorské reprezentace si cení další příležitosti pro práci s hráči, kteří bojují o účast na světovém šampionátu v květnu 2019.

Junioři nastoupí na Czech Open v kategorii PRO, někteří z nich ale bude naskakovat i za své kluby, což významně promluví do složení kádru pro jednotlivá utkání. „Czech Open je specifický reprezentační turnaj z toho pohledu, že hráči tam často nastupují i za kluby, které je nemusí uvolnit, takže tam bojujeme o kompromisy s kluby,“ říká Jaroslav Berka k tomu, jak realizační tým reprezentace tento turnaj vnímá a jestli si stanovuje nějaké specifické cíle. „Pro nás je to hlavně možnost navíc vidět hráče, pobavit se s nimi, připomenout si některé věci, na kterých chceme pracovat na mezinárodním soustředění později. Konkrétní cíle si ale nestanovujeme, protože se často ta nominace mění podle toho, jak hrají kluby hráčů.“

Nominace reprezentace juniorů na Czech Open 2018:

Ondřej Kolajta, FBC Ostrava
Marek Macík, Florbal MB
Vojtěch Šimůnek, Tatran Střešovice

Dominik Beneš, Florbal Ústí
Jakub Boček, Black Angels
Matěj Boček, Black Angels
Jakub Buršík, FbŠ Bohemians
Vojtěch Esterka, Florbal Ústí
Filip Forman, FbŠ Bohemians
Miroslav Fořt, Florbal Ústí
Matěj Havlas, Tatran Střešovice
Ondřej Hurt, AC Sparta Praha
Josef Juha, Pixbo Wallenstam (SWE)
Vilém Kavan, AC Sparta Praha
Petr Koláčný, Bulldogs Brno
Jonáš Kreysa, Tatran Střešovice
Jonáš Kůra, FBŠ Hattrick Brno
Filip Langer, Pixbo Wallenstam (SWE)
Kryštof Malina, 1. SC Vítkovice
Patrik Med, FbC Plzeň
Lukáš Netrefa, FbŠ Bohemians
Matěj Pěnička, Florbal Chodov
Tomáš Pour, FBŠ SLAVIA Plzeň
Martin Řezáč, Florbal Chodov
Ondřej Sádlo, Tatran Střešovice
Pavel Sládeček, Tatran Střešovice
Jan Spilka, FBC Česká Lípa
Michal Strnad, Florbal Chodov
Patrik Šebek, FbŠ Bohemians
Matyáš Šindler, FBC Ostrava
Adam Šmíd, Sokol Pardubice
Dalibor Švéda, FBŠ Hattrick Brno

Obrázek