Zprávy

Juniorky mají bronz!

6. 5. 2018Juniorky
České juniorky mají za sebou velmi těžký zápas s úporně bránícím Polskem, nakonec jej však zvládly skvěle, i když na začátku 2. třetiny prohrávaly 0:1. Ještě v prostřední hrací části otočily a v 58. minutě zpečetila... více

Finálový den juniorského šampionátu je tu, Češky bojují o bronz

Neděle je posledním dnem juniorského šampionátu ve švýcarském St. Gallen a Herisau. V bojích na hlavním hřišti v St. Gallen se dnes budou rozdávat medaile. Češky bojují o bronz s Polskem, finále má tradiční složení... více

Juniorky budou hrát o bronz, Finsku podlehly 1:4

5. 5. 2018Juniorky
Juniorky v sobotu v boji o finále čelily vítězkám druhé skupiny, kterými se po třech výhrách staly Finky. Česko předvedlo velmi bojovný výkon a na šance své soupeřky předčilo, Finky ale byly ve svyých střeleckých... více

Semifinále je tu, startuje 4. den juniorského šampionátu

Poslední zápasy základních skupin v pátek určily složení semifinálových klání. A přinesly jedno překvapení. V bojích o medaile chybí jeden z týmu tradiční Top 4, navíc přímo domácí Švýcarsko. Švédsko jako... více

Česko postupuje do semifinále z druhého místa

4. 5. 2018Juniorky
V posledním utkání základní skupiny Český národní tým podlehl Švédsku.  Z české strany juniorky předvedly herně vyrovnanou první část a výsledkově třetí třetinu, velká produktivita Švédek v prostřední... více