{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


MUSÍME BÝT POŘÁD VE STŘEHU, VÍ PŘED ÚVODNÍM KLÁNÍM ŘEHÁKOVÁ

Obrázek ke článku
31. 8. 2022

Juniorky čeká už od 16.00 úvodní bitva světového šampionátu proti Slovensku, který budete moci sledovat na YouTube kanále IFF. České florbalistky absolvovaly v úterý v Katovicích trénink. O své dojmy z něj se podělila Eva Řeháková.

Češky se do Polska přesunuly v pondělí po závěrečném soustředění v Čeladné. „Po příjezdu jsme měli volno, týmovou procházku a teambuilding, takže jsme se dobře nastartovali,” popisuje olomoucká útočnice aklimatizaci v místě konání.

V úterý na svěřenkyně Tomáše Martiníka čekala první návštěva arény, v níž se celý šampionát odehraje. „Hlavně jsme se chtěly seznámit s prostředím, zjistit, jak funguje povrch, jak se odráží míčky od mantinelů. Nechyběla ani střelba a nácvik herních situací. Hala je obrovská, povrch je také v pohodě. Lepí mi to na něm a trénovalo se mi dobře,” pochvaluje si Řeháková, která se těší na úvodní klání.

V něm Češky vyzvou ve federálním derby Slovensko. „Nedávno jsme proti Slovenkám hrály. Očekávám, že budeme na balonku a budeme diktovat hru. Zároveň musíme být opatrné, protože Slovenky mají výborné protiútoky a brejky, čili musíme být pořád ve střehu a věřím, že je co nejdříve zlomíme,” říká Řeháková k úvodnímu střetnutí.


MS juniorek 2022

Česko – Slovensko (16.00) ONLINE | VIDEO


Videoohlas s Evou Řehákovou

​​

Obrázek