Zprávy

Beneš: Švédi byli v klíčových momentech zápasu někde jinde

včeraMuži
Ve svém druhé utkání na EFT ve finském Turku čeští hráči podlehli reprezentaci Švédska 3:10. Dvě branky národního mužstva zaznamenal Marek Beneš, který si ve čtvrtek plnil školní povinnosti a k týmu se připojil teprve... více

Švédi překvapení nepřipustili. Češi prohráli 3:10

včeraMuži
Čeští reprezentanti mají za sebou druhé utkání v rámci EFT ve finském Turku. Proti Švédům sice v úvodu třetí třetiny dokázali snížit na 3:6, na vítězství to však nestačilo. Soupeř své vedení navýšil a Čechy porazil 10:3.... více

Český tým se dnes poměří se Švédy

včeraMuži
Po včerejší vysoké prohře 1:8 s mistry světa Finy se dnes česká reprezentace představí v utkání proti dalšímu gigantovi světového florbalu. Souboj s výběrem Švédska jistě nebude o nic lehčí zkouškou, než včerejší utkání.... více

Tomašík: Musíme být odvážnější na míčku

před 2 dnyMuži
Čeští reprezentanti ve svém úvodním vystoupení na EFT ve finském Turku podlehli domácímu výběru jednoznačným výsledkem 1:8. Čestný úspěch národního mužstva zaznamenal Milan Tomašík, který po utkání zhodnotil příčiny... více

Čechům první vystoupení nevyšlo. Domácím finům podlehli 1:8

Češi mají za sebou první utkání v rámci EFT v Turku. Soupeřem jim byli domácí Fini, úřadující mistři světa. Po nepovedené první třetině se Češi nedokázali vrátit do utkání a podlehli vysoko 1:8. více