{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

ČESKO ŠVÝCARSKÝ DEN REPREZENTACÍ V NEDĚLI V PARDUBICÍCH

Obrázek ke článku
2. 9. 2018

Mezinárodní turnaj reprezentací v Pardubicích zakončí v neděli dva česko švýcarské souboje. Program zahájí v 10:30 ženský duel, od 13:30 pak celý program zakončí mužský zápas. Český ženský tým v sobotu porazil Slovensko, naopak muži budou chtít napravit porážku od Finska.

Český ženský tým vstoupil do turnaje v sobotu zápasem proti Slovensku, v první a druhé třetině si vypracoval náskok a nakonec zvítězil 8:3. Švýcarky se utkaly se Slovenkami již v pátek a porazily je 12:3, měly tedy den volno. Poslední vzájemné střetnutí Česka se Švýcarskem se uskutečnilo tento rok v dubnu, kdy Švýcarky slavily těsné vítězství, stejně jako na světovém šampionátu v Bratislavě.

Mužský tým Česka odehrál svůj první duel v Pardubicích již v pátek, kdy podlehl Finsku 0:5. Měl tedy volný den na přípravu, ale podle včerejšího výsledku utkání Švýcarsko – Finsko, ve kterém země helvétského kříže zvítězila 6:4, je v neděli čeká ještě o něco těžší duel. Poslední vzájemný souboj mezi Českem a Švýcarskem se odehrál v dubnu v Brně, Švýcarsko slavilo výhru 6:5 po samostatných nájezdech. V listopadu 2017 se ale naopak radoval po samostatných nájezdech český celek, který udolal své soupeře v Kirchbergu 5:4.

Vstupenky bude možné zakoupit i na hale, nebude však možné vybrat si konkrétní místo k sezení.

Sobotní program Mezinárodního turnaje reprezentací

10:30 (ženy) Česko – Švýcarsko

13:00 (muži) Česko – Švýcarsko

Obrázek