{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

ČTVRTÝ DEN ČESKÉHO TÝMU NA MS: VEČER O 1. MÍSTO VE SKUPINĚ SE ŠVÝCARY

Obrázek ke článku
4. 12. 2018

Česká florbalová reprezentace půjde po dnu volna opět do akce. Úterním utkáním proti Švýcarsku od 19:30 uzavře skupinovou fázi, bude se bojovat o to, kdo postoupí z 1. místa skupiny A.

Čeští florbalisté se v úterý budou probouzet klidnější, výhra Německa nad Lotyšskem jim totiž zajistila, že se budou moci poprat o lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů. Národní tým čeká dopoledne po snídani krátká dvacetiminutová schůzka a poté vyrazí na hodinový trénink.

Po návratu na hotel a krátkém odpočinku mají naplánované setkání s novináři, ještě před zápasem se tak můžete těšit na mediální výstupy. Po odpoledním odpočinku na hotelu bude následovat druhá krátká schůzka a kolem půl šesté vyrazí od O2 arény. O hodinu později nastoupí na rozcvičku a v 19:30 to vypukne.

Švýcaři jsou na světovém šampionátu prozatím stoprocentní, nejprve porazili Lotyšsko 7:3 a v neděli rozstříleli Německo 13:1. Českému výběru se poslední zápas nepodařil podle jeho představ, což chce nyní napravit. Po přestřelce s Německem a výhře 10:5 prohrál těsně 4:3 s Lotyšskem. Češi mají na Švýcary dobré vzpomínky z posledních dvou vzájemných utkání, které těsně vyhráli.

Vstupenky na poslední český zápas ve skupině A jsou k dostání až do 18:00 v síti Ticketportal.

Obrázek