{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


KOUČ KETTUNEN NOMINOVAL HRÁČE NA SRPNOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Obrázek ke článku
3. 8. 2021

Mužskou reprezentaci čeká před zářijovým Polish Open další soustředění. Národní výběr se sejde ve druhé polovině srpna v Kladně, kde bude pilovat herní prvky před další mezinárodní konfrontací.

Na kladenské palubovce se reprezentace sešla již v únoru. Trenér Petri Kettunen chce během kempu, který se bude konat od 20. do 22. srpna, zapracovat na protiútocích, defenzivních variantách a rovněž ještě doladit ofenzivní hru.

Akce se nemůže zúčastnit útočník Josef Rýpar, do sestavy se naopak vrací švýcarští krajánci Daniel Šešulka s Radkem Sikorou juniorem a liberecký forvard Radek Valeš. Reprezentační dres znovu obléknou také Jakubové Renčín a Buršík.

„Ještě před Polish Open musíme některé věci zlepšit, chceme-li na něm konkurovat Švýcarsku. S týmem z nejlepší čtyřky jsme se naposledy potkali před téměř dvěma lety,” připomíná Kettunen covidem omezené zápasové možnosti.

„Příprava jak směrem k Polsku, tak i k prosincovému světovému šampionátu, bude stále intenzivnější,” říká hlavní kouč národního výběru. „Každý společný den a každá akce je pro nás velmi důležitá,” dodává.

Český národní výběr čeká turnaj Polish Open na začátku září. V Katovicích bude postupně čelit domácímu Polsku, Švýcarsku a Slovensku.


Nominace na kemp v Kladně (20. – 22. 8.)

Brankáři: Lukáš Bauer (Předvýběr.CZ Florbal MB), Martin Beneš (ACEMA Sparta Praha), Martin Haleš (SOKOLI Pardubice).

Obránci: Jiří Bauer, Tomáš Sýkora (oba FAT PIPE Florbal Chodov), Dominik Beneš, Jakub Gruber (oba Předvýběr.CZ Florbal MB), Ondřej Němeček, Martin Pánek, Pavel Sládeček (všichni Tatran Teka Střešovice), Daniel Šešulka (Chur Unihockey, Švýc.), Ondřej Vítovec (1. SC TEMPISH Vítkovice).

Útočníci: Marek Beneš, David Šimek (oba Tatran Teka Střešovice), Jiří Besta, Adam Delong, Matyáš Šindler (vš. 1. SC TEMPISH Vítkovice), Jakub Boček, Jakub Renčín (oba Black Angels), Jakub Buršík (FbŠ Bohemians), Martin Kisugite (Floorbal Köniz, Švýc.), Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Marek Zouzal (vš. ACEMA Sparta Praha), Filip Langer (FBC Kalmarsund, Švéd.), Tom Ondrušek (FAT PIPE Florbal Chodov), Radek Sikora (Wiler-Ersigen, Švýc.), Radek Valeš (FBC Liberec).

​​

Obrázek