Zprávy

3. 9. 2018Ženy
Český ženský národní tým zvládl na Mezinárodním turnaji reprezentací v Pardubicích úspěšně oba dva duely, trenér Sascha Rhyner tak mohl být ve videorozhovoru po výhrách nad Slovenskem a Švýcarskem spokojený. Za Švýcarsko... více

Češky po čtyřech letech porazily Švýcarsko po základní hrací době

2. 9. 2018Ženy
České florbalistky zažily povedený turnaj v Pardubicích, po výhře nad Slovenskem porazily také Švýcarsko. Po základní hrací době je to dlouhých čtyřech letech. Švýcarkám se sice povedlo ve druhé třetině srovnat, ale... více

Češky nastřílely do sítě Slovenska osm branek

1. 9. 2018Ženy
Českým reprezentantkám se ve federálním derby povedlo nastřílet v rozmezí osmé a jedenácté minuty tři branky, což bylo nejspíše klíčové. Ve druhé třetině se sice nejprve Slovenky dotáhly na rozdíl jednoho gólu, domácí... více

Češky vyzvou ve federálním derby Slovenky, Finy čekají Švýcaři

Mezinárodní turnaj reprezentací v Pardubicích pokračuje druhým dnem. Poprvé se divákům představí také česká ženská reprezentace, tu čeká od 16:00 federální derby proti Slovensku. Ještě před tímto duelem je na programu v... více

Švýcarky na úvod turnaje rozstřílely Slovenky

31. 8. 2018Ženy
Program celého reprezentačního víkendu v Pardubicích odstartovaly Slovenky se Švýcarkami. Švýcarské hráčky měly povedený vstup do utkání, který se nakonec ukázal klíčový. Do slovenské sítě poslaly míček nakonec celkem... více