12. 10. 2017Ženy
Pouhé dva měsíce zbývají do šampionátu žen na Slovensku. Pro tým Miroslava Janovského a jeho hráčky se tak na Euro Floorball Tour jedná o poslední mezinárodní vystoupení. Prozatím realizační tým žen pracuje se širší... více

Na závěr akce v Boleslavi si Slovenky poradily s Německem

10. 9. 2017Ženy
Reprezentační akce v Mladé Boleslavi je u konce. V posledním utkání víkendu si slovenská reprezentace poradila s týmem Německa vysoko 13:4. Lucia Košturiaková se postarala o čtyři branky. více

Češky suverénně převálcovaly Německo!

9. 9. 2017Ženy
Český ženský národní tým měl od prvních minut nad německými protivnicemi převahu, kterou dokázal přeměnit v góly. Brankostroj domácích florbalistek zastavila až závěrečná siréna, která jim tak neumožnila překročit metu... více

Češky dvě třetiny dominovaly, Slovensko porazily 7:4

8. 9. 2017Ženy
Úvodní zápas reprezentačního víkendu v Mladé Boleslavi zvládly české reprezentantky na výbornou, když nastřílely do sítě Slovenska sedm gólů. Kaňkou na výkonu jsou nezvládnuté závěrečné minuty, kdy Česká republika... více

Reprezentace žen se na šampionát bude připravovat v Mladé Boleslavi

7. 9. 2017Ženy
Češky pod vedením Miroslava Janovského podstoupí další soustředění spojené s dvěma mezinárodními souboji. V Mladé Boleslavi se představí vždy před zápasem mužského výběru. Jak si florbalistky povedou necelé tři... více