NA ZÁVĚR AKCE V BOLESLAVI SI SLOVENKY PORADILY S NĚMECKEM

10. 9. 2017

Reprezentační akce v Mladé Boleslavi je u konce. V posledním utkání víkendu si slovenská reprezentace poradila s týmem Německa vysoko 13:4. Lucia Košturiaková se postarala o čtyři branky.

Utkání přitom odstartovalo velmi vyrovnaně. Lépe začaly Němky, které se po třech minutách těšily z dvoubrankového vedení. Slovenky vyrovnaly dvěma slepenými brankami o pár minut později. Ještě v té samé minutě se ale Německo opět dostalo do vedení po úspěšném trestném střílení. Pak se ale nadlouho odmlčelo a Slovensko se mezitím dostalo do pohodlného vedení.

Druhá třetina byla z brankového pohledu slabší. Slovenkám se ale vyvedl především začátek třetího dějství, kdy německému výběru nasázely tři rychlé branky, ačkoliv poslední část Němky zahájily s novou brankářkou.

Na konečném skóre se nejvíce podílela Lucie Košturiaková čtyřmi brankami a Denisa Ferenčíková dvěma góly a přihrávkou.