{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Divize

Český florbal

Obrázek ke článku

Preview: Chodov hostí ve šlágru druhého kola Vítkovice

včera
Po půlroční pauze se druhý zářijový víkend roztočil kolotoč mužské nejvyšší soutěže. Ten nadcházející bude pro kluby...
Obrázek ke článku

Filip Šuman zvítězil v souboji o post místopředsedy ČOV

včera
Část Českého olympijského výboru, kam spadají všechny sportovní organizace (např. ČUS, Sokol, AŠSK atd..) a všechny...
Obrázek ke článku

Procházkův víkend: pět gólů Havířovu a debut v superlize

včera
Ještě před dvěma lety bojoval tehdy osmnáctiletý Jan Procházka v dresu Českých Budějovic o postup z Národní...
Obrázek ke článku

Vím, že se v Ostravě budu rozvíjet, míní Polka Zagórska

před 2 dny
Táhla reprezentaci a polskou ligu už přerostla. Čerstvě dvaadvacetiletá florbalistka Malwina Zagórska se s celkem...
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.Sokol Rudná11000
3
13211
2.FBC DDM Kati Kadaň11000
3
15411
3.Florbal Teplice11000
3
918
4.Florbal Ústí B11000
3
725
5.DDM SANEXCZ Děčín IV10100
2
541
6.TJ Sokol Královské Vinohrady B10100
2
651
7.DDM Dynamo Teplice10010
1
56-1
8.Florbal Sokolov10010
1
45-1
9.TJ Lokomotiva Louny10001
0
27-5
10.FbC Jazzmani Žatec10001
0
19-8
11.Florbal Chomutov B10001
0
415-11
12.FBC Slavia Praha10001
0
213-11
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.FLORBAL JABLONEC11000
3
1147
2.FBC Liberec B11000
3
633
3.FBC Panthers Liberec11000
3
963
4.FbC Hradec Králové11000
3
1192
5.FBŠ Všestary00000
0
000
6.Panthers Praha B00000
0
000
7.Prague Tigers00000
0
000
8.TJ Sokol Koberovy00000
0
000
9.KM automatik FBK Jičín10001
0
911-2
10.Florbalová akademie MB10001
0
69-3
11.SCC SEMILY10001
0
36-3
12.Floorball Club FALCON10001
0
411-7
Výsledky
1. kolo
19. 9. 18:00
Prague Tigers
Panthers Praha B
-:-
2. kolo
19. 9. 20:00
Florbalová akademie MB
FbC Hradec Králové
-:-
2. kolo
19. 9. 20:00
Floorball Club FALCON
FBC Liberec B
-:-
2. kolo
20. 9. 15:00
Prague Tigers
KM automatik FBK Jičín
-:-
2. kolo
20. 9. 17:00
TJ Sokol Koberovy
Panthers Praha B
-:-
2. kolo
20. 9. 18:00
SCC SEMILY
FBŠ Všestary
-:-
3. kolo
26. 9. 17:15
Panthers Praha B
SCC SEMILY
-:-
3. kolo
26. 9. 18:00
FLORBAL JABLONEC
Florbalová akademie MB
-:-
3. kolo
26. 9. 18:30
FbC Hradec Králové
Prague Tigers
-:-
3. kolo
26. 9. 20:00
FBC Liberec B
FBC Panthers Liberec
-:-
3. kolo
27. 9. 14:00
FBŠ Všestary
Floorball Club FALCON
-:-
2. kolo
28. 9. 16:00
FBC Panthers Liberec
FLORBAL JABLONEC
-:-
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.FBŠ ATT Gorily Plzeň11000
3
1129
2.FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň11000
3
1569
3.Pacovští Honzíci11000
3
817
4.Fbc Strakonice11000
3
1037
5.FBC ROKYCANY11000
3
826
6.FK Slovan J.Hradec11000
3
321
7.FbC Písek10001
0
23-1
8.SK Jiskra Domažlice10001
0
28-6
9.FBC DOŠWICH MILEVSKO10001
0
310-7
10.1. FbK Tábor10001
0
18-7
11.FBC Štíři Č. Budějovice B10001
0
615-9
12.FBC Spartak Kaplice10001
0
211-9
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.Hornets Brno ZŠ Horní 11000
3
716
2.FTC Vysoké Mýto 11000
3
844
3.FBC Mohelnice11000
3
743
4.TJ Centropen Dačice11000
3
752
5.FBK Atlas Blansko11000
3
1082
6.FbK Orlicko-Třebovsko10100
2
431
7.Hippos Žďár n/S.10010
1
34-1
8.SK Jihlava10001
0
810-2
9.FBC LETOHRAD Orel Orlice10001
0
57-2
10.FLORBAL LITOMYŠL10001
0
47-3
11.Snipers Třebíč B10001
0
48-4
12.FBC Kutná Hora 10001
0
17-6
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.FBS Olomouc11000
3
1239
2.FbC Asper Šumperk11000
3
1046
3.Zlín Lions11000
3
844
4.FBC ZŠ Uničov11000
3
853
5.Florbal Vsetín11000
3
752
6.FBC ORCA KRNOV11000
3
651
7.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.10001
0
56-1
8.1. FBK Eagles Orlová10001
0
57-2
9.SK Domaslavice10001
0
58-3
10.FBC Intevo Třinec 10001
0
48-4
11.SK K2 Prostějov10001
0
410-6
12.FBC MSEM Přerov10001
0
312-9
Výsledky
2. kolo
19. 9. 17:00
SK Domaslavice
Florbal Vsetín
-:-
2. kolo
19. 9. 19:00
SK K2 Prostějov
FBC ZŠ Uničov
-:-
2. kolo
20. 9. 13:30
Zlín Lions
FBC ORCA KRNOV
-:-
2. kolo
20. 9. 16:30
FBC MSEM Přerov
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
-:-
2. kolo
20. 9. 17:00
FBC Intevo Třinec
FbC Asper Šumperk
-:-
2. kolo
20. 9. 18:00
1. FBK Eagles Orlová
FBS Olomouc
-:-
3. kolo
26. 9. 15:00
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
1. FBK Eagles Orlová
-:-
3. kolo
26. 9. 18:00
FbC Asper Šumperk
Zlín Lions
-:-
3. kolo
26. 9. 18:00
FBC ZŠ Uničov
FBC Intevo Třinec
-:-
3. kolo
26. 9. 18:30
FBC MSEM Přerov
FBC ORCA KRNOV
-:-
3. kolo
26. 9. 19:00
Florbal Vsetín
SK K2 Prostějov
-:-
3. kolo
28. 9. 17:00
FBS Olomouc
SK Domaslavice
-:-

Obrázek