{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Divize

Český florbal

Obrázek ke článku

Domácím týmům úvodní víkend skupiny B příliš nepřál

17. 9. 2018
Svůj první hrací víkend mají za sebou i hráči z Divize skupiny B, který nabídl dvanáct zápasů. V těch se ale vůbec...
Obrázek ke článku

Vrcholová část poháru čeká na poslední klání, to rozhodne o...

17. 9. 2018
Valná většina vrcholové části poháru se dohrála již před začátkem ligové sezóny. Přesto, že v kompletních...
Obrázek ke článku

Soutěž Fair-play je motivace navíc, a především odměna za slušné...

včera
Už dvě sezóny organizuje Český florbal ve spolupráci s Českou pojišťovnou soutěž o nejférovější družstva ve čtyřech...
Obrázek ke článku

KB liga juniorů má za sebou polovinu skupinové fáze

před 2 dny
První část sezony KB ligy juniorů je po víkendovém programu ve své polovině. Pomalu se tak začíná krystalizovat, jaké...
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.Florbalová škola Plzeň A22000
6
321022
2.Florbal Ústí B22000
6
22157
3.Florbal Sokolov21100
5
14104
4.Florbal Teplice21100
5
18153
5.FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň21010
4
17125
6.ASK Lovosice - LFP21001
3
1518-3
7.TJ Sokol Koberovy21001
3
1016-6
8.FBC Česká Lípa B21001
3
1726-9
9.FBC Liberec B20011
1
1318-5
10.FBC Panthers Liberec20002
0
1722-5
11.FBC ROKYCANY20002
0
1117-6
12.SK Jiskra Domažlice20002
0
1017-7
Výsledky
3. kolo
29. 9. 16:00
FBC Panthers Liberec
FBC ROKYCANY
- : -
3. kolo
29. 9. 17:30
Florbal Sokolov
Florbalová škola Plzeň A
- : -
3. kolo
29. 9. 18:00
FBC Česká Lípa B
Florbal Teplice
- : -
3. kolo
29. 9. 18:30
TJ Sokol Koberovy
Florbal Ústí B
- : -
3. kolo
29. 9. 18:45
FBC Liberec B
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
- : -
3. kolo
29. 9. 20:30
ASK Lovosice - LFP
SK Jiskra Domažlice
- : -
4. kolo
30. 9. 10:00
FBC Panthers Liberec
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
- : -
4. kolo
30. 9. 12:45
FBC Liberec B
FBC ROKYCANY
- : -
4. kolo
30. 9. 14:30
FBC Česká Lípa B
Florbal Ústí B
- : -
4. kolo
30. 9. 15:00
ASK Lovosice - LFP
Florbalová škola Plzeň A
- : -
4. kolo
30. 9. 15:15
Florbal Sokolov
SK Jiskra Domažlice
- : -
4. kolo
30. 9. 16:00
TJ Sokol Koberovy
Florbal Teplice
- : -
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.Prague Tigers22000
6
19613
2.SK Florbal Benešov22000
6
16412
3.FBC Pitbulls Kolín22000
6
1156
4.FC Bučis Team22000
6
1376
5.OLYMP FLORBAL21100
5
13112
6.FBC Kutná Hora 31101
5
1314-1
7.Panthers Praha B21010
4
13121
8.Kanonýři Kladno B20011
1
1120-9
9.FbŠ Bohemians B20002
0
914-5
10.Florbalová akademie MB "A"20002
0
914-5
11.TJ Sokol Královské Vinohrady B30003
0
814-6
12.Start98 Praha-Kunratice B20002
0
418-14
Výsledky
3. kolo
28. 9. 12:00
Prague Tigers
TJ Sokol Královské Vinohrady B
- : -
3. kolo
29. 9. 16:00
FC Bučis Team
Kanonýři Kladno B
- : -
3. kolo
29. 9. 16:30
Panthers Praha B
Florbalová akademie MB "A"
- : -
3. kolo
29. 9. 17:00
SK Florbal Benešov
FbŠ Bohemians B
- : -
3. kolo
29. 9. 19:00
FBC Pitbulls Kolín
Start98 Praha-Kunratice B
- : -
3. kolo
29. 9. 19:30
OLYMP FLORBAL
FBC Kutná Hora
- : -
4. kolo
30. 9. 14:30
OLYMP FLORBAL
FbŠ Bohemians B
- : -
4. kolo
30. 9. 16:00
FC Bučis Team
TJ Sokol Královské Vinohrady B
- : -
4. kolo
30. 9. 18:00
Panthers Praha B
Start98 Praha-Kunratice B
- : -
4. kolo
30. 9. 18:00
FBC Pitbulls Kolín
Florbalová akademie MB "A"
- : -
4. kolo
30. 9. 18:00
SK Florbal Benešov
FBC Kutná Hora
- : -
4. kolo
30. 9. 19:00
Prague Tigers
Kanonýři Kladno B
- : -
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.FBŠ Všestary22000
6
25520
2.FbC Hradec Králové22000
6
22715
3.TJ Centropen Dačice22000
6
17107
4.FBC PEAKSPORT LITOMYŠL22000
6
1275
5.FTC Vysoké Mýto 21001
3
1798
6.Pacovští Honzíci21001
3
15141
7.FBC LETOHRAD Orel Orlice21001
3
1516-1
8.1. FbK Tábor21001
3
1517-2
9.FbC Strakonice P.A.20002
0
915-6
10.SK Jihlava20002
0
816-8
11.TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons20002
0
1325-12
12.Snipers Třebíč B20002
0
431-27
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.FBC Hranice22000
6
1798
2.FbC Asper Šumperk22000
6
18117
3.FBS Olomouc22000
6
18135
4.SK K2 Prostějov21001
3
1789
5.FBC ORCA KRNOV21001
3
16151
6.1. FBK Eagles Orlová21001
3
13130
7.Zlín Lions21001
3
1217-5
8.FBC ZŠ Uničov20101
2
880
9.FBK Jeseník20101
2
813-5
10.Florbal Vsetín20011
1
79-2
11.FBC MSEM Přerov20011
1
1115-4
12.FbC KOVO KM Frýdek-Místek20002
0
822-14
Výsledky
3. kolo
29. 9. 16:30
FBC ZŠ Uničov
FBC MSEM Přerov
- : -
3. kolo
29. 9. 17:00
FBC ORCA KRNOV
1. FBK Eagles Orlová
- : -
3. kolo
29. 9. 17:00
FBK Jeseník
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
- : -
3. kolo
29. 9. 18:00
FbC Asper Šumperk
FBC Hranice
- : -
3. kolo
29. 9. 18:00
FBS Olomouc
Zlín Lions
- : -
3. kolo
29. 9. 18:30
SK K2 Prostějov
Florbal Vsetín
- : -
4. kolo
30. 9. 10:00
FBC ORCA KRNOV
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
- : -
4. kolo
30. 9. 11:00
FBC ZŠ Uničov
FBC Hranice
- : -
4. kolo
30. 9. 13:30
SK K2 Prostějov
Zlín Lions
- : -
4. kolo
30. 9. 14:00
FbC Asper Šumperk
FBC MSEM Přerov
- : -
4. kolo
30. 9. 14:00
FBK Jeseník
1. FBK Eagles Orlová
- : -
4. kolo
30. 9. 18:00
FBS Olomouc
Florbal Vsetín
- : -
Obrázek