{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Liga mladších žáků - skupina 3

Český florbal Praha a Středočeský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Vítkovice znovu uspěly proti Spartě, Boleslav v TV utkání zdolala...

před 2 dny
V neděli pokračovaly semifinálové série Tipsport Superligy druhými zápasy, jako první se rozehrál duel v Aréně Sparta,...
Obrázek ke článku

I v druhých semifinálových duelech Extraligy žen uspěly domácí...

před 2 dny
Také v druhých semifinálových kláních Extraligy žen uspěly domácí celky, které potvrdily role favoritů, zároveň využily...
Obrázek ke článku

Červená vystřídá modrou, Superfináleman se vrací na scénu!

před 2 dny
Od loňského léta byl na dovolené, avšak žezlo florbalového krále Jelimána si od svého mladšího bratra Flooriana, jenž se...
Obrázek ke článku

Finalisty první ligy se stali Hattrick Brno a Black Angels

23. 3. 2019
O postupujících týmech ze semifinále první ligy se rozhodlo v nejkratším čase. Vítězství 3–0 na zápasy uhráli...

Tabulka po 10. kole

#Družstvo Z
1.ACEMA Sparta Praha BLACK30
2.ACEMA Sparta Praha BLUE30
3.ACEMA Sparta Praha RED30
4.ACEMA Sparta Praha YELLOW30
5.BLACK ANGELS 200630
6.BLACK ANGELS 200730
7.BLACK ANGELS ROOKIES30
8.DDM Horní Počernice ORKA30
9.FAT PIPE FLORBAL CHODOV30
10.FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue30
11.FAT PIPE FLORBAL CHODOV white30
12.FAT PIPE Traverza Mukařov30
13.FBC Draci Říčany bílí30
14.FBC Draci Říčany modří30
15.FBC Kralupy n/V30
16.FBC Kutná Hora - Rudí30
17.FBC Kutná Hora - Černí30
18.FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci30
19.FBC STŘELCI UNHOŠŤ30
20.FBC Slavia Praha30
21.FBC Texas Longhorns DDM P6 30
22.FBC Žraloci Příbram30
23.FBK Fat Pipe Vosy Praha30
24.FC Bučis Team Black30
25.FC Bučis Team Yellow30
26.FbŠ Bohemians DDM Praha 730
27.FbŠ Bohemians Praha 4 bílí30
28.FbŠ Bohemians Praha 4 zelení30
29.Floorball Club FALCON black30
30.Floorball Club FALCON blue30
31.Florbal Jesenice30
32.Florbal Neratovice30
33.Florbal Neratovice B30
34.Florbalová akademie MB30
35.Kanonýři Kladno jezdci30
36.Kanonýři Kladno stíhači30
37.Kanonýři Kladno střelci30
38.OLYMP FLORBAL Achilles30
39.OLYMP FLORBAL Apollon30
40.OLYMP FLORBAL Poseidon30
41.OLYMP FLORBAL Zeus30
42.OpenCamps Tatran Střešovice30
43.Orka Čelákovice30
44.Panthers Praha30
45.Panthers Praha B30
46.Prague Tigers Orange30
47.Prague Tigers Striped30
48.Prague Tigers White30
49.SK Alien Nation Černošice30
50.SK Dvojka Praha30
51.SK Dvojka Praha D30
52.SK Florbal Benešov I.30
53.SK Florbal Benešov II.30
54.Sokol Benátky n/J30
55.Sokol Rudná30
56.Sport Eden Beroun30
57.Start98 Praha-Kunratice Black30
58.Start98 Praha-Kunratice Yellow30
59.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr30
60.T.J. Sokol Šestajovice30
61.TJ Lokomotiva Rakovník A30
62.TJ Lokomotiva Rakovník B30
63.TJ Sokol Dobříš30
64.TJ Sokol Královské Vinohrady30
65.Tatran Střešovice30
66.Technology Florbal MB Black30
67.Technology Florbal MB Blue30
68.Technology Florbal MB Green30
69.Technology Florbal MB White30
70.Tigers TJ Sokol Nehvizdy30
71.Viking TJ Kobylisy30
72.Wizards DDM Praha 10 black30
73.Wizards DDM Praha 10 orange30
74.XPS Network Tatran Střešovice30
Obrázek