{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Jihomoravská liga elévů (3+1)

/ Předpis soutěže

Český florbal Jihomoravský a Zlínský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Hráči Bulldogs slaví první výhru v sezóně

včera
Nedělní program Tipsport Superligy nabídl celkem čtyři zápasy. Sparta si poradila s Libercem, který doma porazila...
Obrázek ke článku

Vítkovice zničily Ostravu, Česká Lípa veze všechny body ze Znojma

před 2 dny
V rámci sobotního programu 5. kola Tipsport Superligy se utkaly Vítkovice s Ostravou a Znojmo s Českou Lípou....
Obrázek ke článku

Ostravské FBC se dostalo do čela tabulky

včera
Nedělní výsledky rozhodly o novém vedoucím celku v tabulce extraligy žen. Ostrava porazila Bohemians 7:3 a díky...
Obrázek ke článku

KB liga juniorů má za sebou polovinu skupinové fáze

dnes
První část sezony KB ligy juniorů je po víkendovém programu ve své polovině. Pomalu se tak začíná krystalizovat, jaké...
Výsledky
1. kolo
22. 9. 13:30
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Hornets Brno ZŠ Horní
0:0
1. kolo
22. 9. 13:55
Bulldogs Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
0:0
1. kolo
22. 9. 14:20
Bulldogs Brno Orange
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
0:0
1. kolo
22. 9. 14:45
Hornets Brno ZŠ Horní
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
0:0
1. kolo
22. 9. 15:10
Bulldogs Brno Black
Bulldogs Brno Orange
0:0
1. kolo
22. 9. 15:35
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
0:0
1. kolo
22. 9. 16:00
Hornets Brno ZŠ Horní
Bulldogs Brno Black
0:0
1. kolo
22. 9. 16:25
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Bulldogs Brno Orange
0:0
1. kolo
22. 9. 16:50
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Bulldogs Brno Black
0:0
1. kolo
22. 9. 17:15
Bulldogs Brno Orange
Hornets Brno ZŠ Horní
0:0
4. kolo
23. 9. 9:00
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno P
0:0
3. kolo
23. 9. 9:00
TROOPERS FK Orel Telnice Yellow
FK TROOPERS Moravany Black
0:0
2. kolo
23. 9. 9:00
FK TROOPERS Moravany@Tuřany
FK TROOPERS Moravany White
0:0
4. kolo
23. 9. 9:25
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
K1 Florbal Židenice Blue
0:0
3. kolo
23. 9. 9:25
FBŠ Hattrick Brno B
Bulldogs Brno G
0:0
2. kolo
23. 9. 9:25
TROOPERS FK Orel Telnice Red
FBŠ Hattrick Brno
0:0
4. kolo
23. 9. 9:50
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
K1 Florbal Židenice Black
0:0
3. kolo
23. 9. 9:50
FBO Orel Boskovice B
TROOPERS FK Orel Telnice Yellow
0:0
2. kolo
23. 9. 9:50
FBO Orel Boskovice
FK TROOPERS Moravany@Tuřany
0:0
4. kolo
23. 9. 10:15
FBŠ Hattrick Brno P
K1 Florbal Židenice Blue
0:0
3. kolo
23. 9. 10:15
FK TROOPERS Moravany Black
Bulldogs Brno G
0:0
2. kolo
23. 9. 10:15
FK TROOPERS Moravany White
FBŠ Hattrick Brno
0:0
4. kolo
23. 9. 10:40
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
0:0
3. kolo
23. 9. 10:40
FBŠ Hattrick Brno B
FBO Orel Boskovice B
0:0
2. kolo
23. 9. 10:40
TROOPERS FK Orel Telnice Red
FBO Orel Boskovice
0:0
4. kolo
23. 9. 11:05
K1 Florbal Židenice Blue
K1 Florbal Židenice Black
0:0
3. kolo
23. 9. 11:05
Bulldogs Brno G
TROOPERS FK Orel Telnice Yellow
0:0
2. kolo
23. 9. 11:05
FBŠ Hattrick Brno
FK TROOPERS Moravany@Tuřany
0:0
4. kolo
23. 9. 11:30
FBŠ Hattrick Brno P
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
0:0
3. kolo
23. 9. 11:30
FK TROOPERS Moravany Black
FBŠ Hattrick Brno B
0:0
2. kolo
23. 9. 11:30
FK TROOPERS Moravany White
TROOPERS FK Orel Telnice Red
0:0
4. kolo
23. 9. 11:55
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
0:0
3. kolo
23. 9. 11:55
Bulldogs Brno G
FBO Orel Boskovice B
0:0
2. kolo
23. 9. 11:55
FBŠ Hattrick Brno
FBO Orel Boskovice
0:0
4. kolo
23. 9. 12:20
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
0:0
3. kolo
23. 9. 12:20
TROOPERS FK Orel Telnice Yellow
FBŠ Hattrick Brno B
0:0
2. kolo
23. 9. 12:20
FK TROOPERS Moravany@Tuřany
TROOPERS FK Orel Telnice Red
0:0
4. kolo
23. 9. 12:45
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
FBŠ Hattrick Brno P
0:0
3. kolo
23. 9. 12:45
FBO Orel Boskovice B
FK TROOPERS Moravany Black
0:0
2. kolo
23. 9. 12:45
FBO Orel Boskovice
FK TROOPERS Moravany White
0:0
Obrázek