{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Jihomoravská liga elévů 3+1

/ Předpis soutěže

Český florbal Jihomoravský a Zlínský kraj

Obrázek ke článku

Nasadil čelenku a rozhodl! Udělal jsem vše jako vždycky, říká...

včera
Až nájezdová loterie rozsekla závěrečné utkání na plzeňském EFT. Češi v generálce na prosincové mistrovství v...
Obrázek ke článku

Češi zdolali na nájezdy Finy a berou druhé místo!

včera
Program závěrečného dne na Euro Floorball Tour v Plzni zakončil souboj Čechů s Finy. Reprezentace dlouho prohrávala,...
Obrázek ke článku

Recept na Finy? Obrana i protiútoky, říká Krbec

včera
Dvě vítězství, jedna porážka. Taková je bilance českých reprezentantů na domácím EFT v Plzni. Program zakončil...
Obrázek ke článku

Christianová po Švýcarsku: Nic podobného jsem nikdy nezažila

včera
Vydařený závěr Euro Floorball Tour má za sebou reprezentace žen. Turnaj završila historicky nejvyšší výhrou nad...
Výsledky
9. kolo
16. 10. 9:00
TJ Sokol Lanžhot
FBC Valtice
14. kolo
16. 10. 9:00
FBO Orel Boskovice
TJ SOKOL LETOVICE
9. kolo
16. 10. 9:25
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
FBC Dragons
- : -
14. kolo
16. 10. 9:25
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Hornets Brno ZŠ Horní black
9. kolo
16. 10. 9:50
T.J. Sokol Strážnice
TJ Sokol Lanžhot
14. kolo
16. 10. 9:50
TROOPERS Green
FBO Orel Boskovice
9. kolo
16. 10. 10:15
FBC Valtice
FBC Dragons
- : -
14. kolo
16. 10. 10:15
TJ SOKOL LETOVICE
Hornets Brno ZŠ Horní black
9. kolo
16. 10. 10:40
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
T.J. Sokol Strážnice
14. kolo
16. 10. 10:40
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TROOPERS Green
9. kolo
16. 10. 11:05
FBC Dragons
TJ Sokol Lanžhot
- : -
14. kolo
16. 10. 11:05
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBO Orel Boskovice
9. kolo
16. 10. 11:30
FBC Valtice
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
14. kolo
16. 10. 11:30
TJ SOKOL LETOVICE
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
9. kolo
16. 10. 11:55
FBC Dragons
T.J. Sokol Strážnice
- : -
14. kolo
16. 10. 11:55
Hornets Brno ZŠ Horní black
TROOPERS Green
9. kolo
16. 10. 12:20
TJ Sokol Lanžhot
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
14. kolo
16. 10. 12:20
FBO Orel Boskovice
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
9. kolo
16. 10. 12:45
T.J. Sokol Strážnice
FBC Valtice
14. kolo
16. 10. 12:45
TROOPERS Green
TJ SOKOL LETOVICE
10. kolo
16. 10. 15:00
TJ Sokol Břeclav
FbC Aligators White
11. kolo
16. 10. 15:00
Bulldogs Brno
FbC Aligators Green
10. kolo
16. 10. 15:25
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
11. kolo
16. 10. 15:25
TJ Sokol Hovorany
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
10. kolo
16. 10. 15:50
Florbal Hodonín
TJ Sokol Břeclav
11. kolo
16. 10. 15:50
FBŠ Hattrick Brno G
Bulldogs Brno
10. kolo
16. 10. 16:15
FbC Aligators White
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
11. kolo
16. 10. 16:15
FbC Aligators Green
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
10. kolo
16. 10. 16:40
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
Florbal Hodonín
11. kolo
16. 10. 16:40
TJ Sokol Hovorany
FBŠ Hattrick Brno G
10. kolo
16. 10. 17:05
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
TJ Sokol Břeclav
11. kolo
16. 10. 17:05
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Bulldogs Brno
10. kolo
16. 10. 17:30
FbC Aligators White
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
11. kolo
16. 10. 17:30
FbC Aligators Green
TJ Sokol Hovorany
10. kolo
16. 10. 17:55
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Florbal Hodonín
11. kolo
16. 10. 17:55
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBŠ Hattrick Brno G
10. kolo
16. 10. 18:20
TJ Sokol Břeclav
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
11. kolo
16. 10. 18:20
Bulldogs Brno
TJ Sokol Hovorany
10. kolo
16. 10. 18:45
Florbal Hodonín
FbC Aligators White
11. kolo
16. 10. 18:45
FBŠ Hattrick Brno G
FbC Aligators Green
16. kolo
17. 10. 8:30
FBŠ Hattrick Brno P
FBŠ Hattrick Brno B
16. kolo
17. 10. 8:55
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
12. kolo
17. 10. 9:00
TROOPERS Black
Bulldogs Brno Orange
13. kolo
17. 10. 9:00
FBŠ Hattrick Brno
Bulldogs Brno Black
16. kolo
17. 10. 9:20
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
FBŠ Hattrick Brno P
12. kolo
17. 10. 9:25
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
13. kolo
17. 10. 9:25
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
16. kolo
17. 10. 9:45
FBŠ Hattrick Brno B
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
12. kolo
17. 10. 9:50
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Black
13. kolo
17. 10. 9:50
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno
16. kolo
17. 10. 10:10
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
12. kolo
17. 10. 10:15
Bulldogs Brno Orange
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
13. kolo
17. 10. 10:15
Bulldogs Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
16. kolo
17. 10. 10:35
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hattrick Brno P
12. kolo
17. 10. 10:40
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
13. kolo
17. 10. 10:40
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS White
16. kolo
17. 10. 11:00
FBŠ Hattrick Brno B
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
12. kolo
17. 10. 11:05
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TROOPERS Black
13. kolo
17. 10. 11:05
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FBŠ Hattrick Brno
16. kolo
17. 10. 11:25
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
12. kolo
17. 10. 11:30
Bulldogs Brno Orange
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
13. kolo
17. 10. 11:30
Bulldogs Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
16. kolo
17. 10. 11:50
FBŠ Hattrick Brno P
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
12. kolo
17. 10. 11:55
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
13. kolo
17. 10. 11:55
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TROOPERS White
16. kolo
17. 10. 12:15
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
FBŠ Hattrick Brno B
12. kolo
17. 10. 12:20
TROOPERS Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
13. kolo
17. 10. 12:20
FBŠ Hattrick Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
12. kolo
17. 10. 12:45
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Orange
13. kolo
17. 10. 12:45
TROOPERS White
Bulldogs Brno Black
15. kolo
17. 10. 14:00
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno Kids
15. kolo
17. 10. 14:25
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBC GEPARDI BRNO blue
15. kolo
17. 10. 14:50
K1 Florbal Židenice Black
K1 Florbal Židenice Blue
15. kolo
17. 10. 15:15
FBŠ Hattrick Brno Kids
FBC GEPARDI BRNO blue
15. kolo
17. 10. 15:40
FBC GEPARDI BRNO yellow
K1 Florbal Židenice Black
15. kolo
17. 10. 16:05
FBC GEPARDI BRNO blue
K1 Florbal Židenice Blue
15. kolo
17. 10. 16:30
FBŠ Hattrick Brno Kids
FBC GEPARDI BRNO yellow
15. kolo
17. 10. 16:55
FBC GEPARDI BRNO blue
K1 Florbal Židenice Black
15. kolo
17. 10. 17:20
K1 Florbal Židenice Blue
FBC GEPARDI BRNO yellow
15. kolo
17. 10. 17:45
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno Kids

​​

Obrázek