{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Jihomoravská liga elévů 3+1

/ Předpis soutěže

Český florbal Jihomoravský a Zlínský kraj

Obrázek ke článku

VV potvrdil doplnění realizačních týmů reprezentace mužů a...

dnes
Výkonný výbor potvrdil na návrh Komise reprezentace složení realizačních týmů mužů a juniorů pro nadcházející cykly....
Obrázek ke článku

Televizní šlágr mezi Bohemians a Chodovem byl odložen

dnes
Vstup do nového týdne mělo fanouškům zpestřit televizní derby mezi Bohemians a Chodovem. Bitva pražských rivalů ale byla...
Obrázek ke článku

SESTŘIHY | Osm gólů Ostravy, Vítkovice zdolaly Liberec

dnes
Livesport Superliga měla kvůli odkladům na programu jen dvě víkendová kola. Jedenáctý Hattrick doma nestačil na Ostravu,...
Obrázek ke článku

PŘEHLED | Bolka nehraje na Spartě, odklad neminul ani 1. ligu

dnes
Aktuální vlna pandemie koronaviru a šíření varianty omicron zasahuje i do elitních florbalových soutěží. Zrušeno byla i...
Výsledky
49. kolo
22. 1. 8:30
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Florbal Hodonín
50. kolo
22. 1. 8:30
TJ Sokol Lanžhot
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
49. kolo
22. 1. 8:55
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
FbC Aligators Green
50. kolo
22. 1. 8:55
FbC Aligators White
TJ Sokol Hovorany
51. kolo
22. 1. 9:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
53. kolo
22. 1. 9:00
FBŠ Hattrick Brno B
K1 Florbal Židenice Black
54. kolo
22. 1. 9:00
TROOPERS Green
K1 Florbal Židenice Blue
49. kolo
22. 1. 9:20
T.J. Sokol Strážnice
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
50. kolo
22. 1. 9:20
FBC Valtice
TJ Sokol Lanžhot
51. kolo
22. 1. 9:25
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
53. kolo
22. 1. 9:25
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Bulldogs Brno
54. kolo
22. 1. 9:25
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
49. kolo
22. 1. 9:45
Florbal Hodonín
FbC Aligators Green
50. kolo
22. 1. 9:45
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
TJ Sokol Hovorany
51. kolo
22. 1. 9:50
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
53. kolo
22. 1. 9:50
FBO Orel Boskovice
FBŠ Hattrick Brno B
54. kolo
22. 1. 9:50
TJ Sokol Břeclav
TROOPERS Green
49. kolo
22. 1. 10:10
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
T.J. Sokol Strážnice
50. kolo
22. 1. 10:10
FbC Aligators White
FBC Valtice
51. kolo
22. 1. 10:15
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
53. kolo
22. 1. 10:15
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno
54. kolo
22. 1. 10:15
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
49. kolo
22. 1. 10:35
FbC Aligators Green
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
50. kolo
22. 1. 10:35
TJ Sokol Hovorany
TJ Sokol Lanžhot
51. kolo
22. 1. 10:40
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
53. kolo
22. 1. 10:40
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBO Orel Boskovice
54. kolo
22. 1. 10:40
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
TJ Sokol Břeclav
49. kolo
22. 1. 11:00
Florbal Hodonín
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
50. kolo
22. 1. 11:00
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
FbC Aligators White
51. kolo
22. 1. 11:05
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
53. kolo
22. 1. 11:05
Bulldogs Brno
FBŠ Hattrick Brno B
54. kolo
22. 1. 11:05
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
TROOPERS Green
49. kolo
22. 1. 11:25
FbC Aligators Green
T.J. Sokol Strážnice
50. kolo
22. 1. 11:25
TJ Sokol Hovorany
FBC Valtice
51. kolo
22. 1. 11:30
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
53. kolo
22. 1. 11:30
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
54. kolo
22. 1. 11:30
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
49. kolo
22. 1. 11:50
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
50. kolo
22. 1. 11:50
TJ Sokol Lanžhot
FbC Aligators White
51. kolo
22. 1. 11:55
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
53. kolo
22. 1. 11:55
Bulldogs Brno
FBO Orel Boskovice
54. kolo
22. 1. 11:55
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
TJ Sokol Břeclav
49. kolo
22. 1. 12:15
T.J. Sokol Strážnice
Florbal Hodonín
50. kolo
22. 1. 12:15
FBC Valtice
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
51. kolo
22. 1. 12:20
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
53. kolo
22. 1. 12:20
FBŠ Hattrick Brno B
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
54. kolo
22. 1. 12:20
TROOPERS Green
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
51. kolo
22. 1. 12:45
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
53. kolo
22. 1. 12:45
FBO Orel Boskovice
K1 Florbal Židenice Black
54. kolo
22. 1. 12:45
TJ Sokol Břeclav
K1 Florbal Židenice Blue
52. kolo
22. 1. 13:30
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Hornets Brno ZŠ Horní black
52. kolo
22. 1. 13:55
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBC GEPARDI BRNO blue
52. kolo
22. 1. 14:20
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
52. kolo
22. 1. 14:45
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBC GEPARDI BRNO blue
52. kolo
22. 1. 15:10
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
52. kolo
22. 1. 15:35
FBC GEPARDI BRNO blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
52. kolo
22. 1. 16:00
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBC GEPARDI BRNO yellow
52. kolo
22. 1. 16:25
FBC GEPARDI BRNO blue
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
52. kolo
22. 1. 16:50
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FBC GEPARDI BRNO yellow
52. kolo
22. 1. 17:15
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Hornets Brno ZŠ Horní black
55. kolo
23. 1. 8:30
FBŠ Hattrick Brno P
FBŠ Hattrick Brno Kids
55. kolo
23. 1. 8:55
Bulldogs Brno Orange
TJ SOKOL LETOVICE
55. kolo
23. 1. 9:20
FBC Dragons
FBŠ Hattrick Brno P
55. kolo
23. 1. 9:45
FBŠ Hattrick Brno Kids
TJ SOKOL LETOVICE
55. kolo
23. 1. 10:10
Bulldogs Brno Orange
FBC Dragons
55. kolo
23. 1. 10:35
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno P
55. kolo
23. 1. 11:00
FBŠ Hattrick Brno Kids
Bulldogs Brno Orange
55. kolo
23. 1. 11:25
TJ SOKOL LETOVICE
FBC Dragons
55. kolo
23. 1. 11:50
FBŠ Hattrick Brno P
Bulldogs Brno Orange
55. kolo
23. 1. 12:15
FBC Dragons
FBŠ Hattrick Brno Kids
56. kolo
23. 1. 14:00
FBŠ Hattrick Brno
FBŠ Hattrick Brno G
56. kolo
23. 1. 14:25
TROOPERS Black
TROOPERS White
56. kolo
23. 1. 14:50
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno
56. kolo
23. 1. 15:15
FBŠ Hattrick Brno G
TROOPERS White
56. kolo
23. 1. 15:40
TROOPERS Black
Bulldogs Brno Black
56. kolo
23. 1. 16:05
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno
56. kolo
23. 1. 16:30
FBŠ Hattrick Brno G
TROOPERS Black
56. kolo
23. 1. 16:55
TROOPERS White
Bulldogs Brno Black
56. kolo
23. 1. 17:20
FBŠ Hattrick Brno
TROOPERS Black
56. kolo
23. 1. 17:45
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno G

​​

Obrázek