{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Obrázek ke článku

CE liga juniorů zná všechny své účastníky! V dramatech uspěli...

dnes
Kvalifikace o nejvyšší juniorskou ligu je minulostí a všechny týmy se již připravují na nadcházející základní část. O...
Obrázek ke článku

Derby pro Hattrick, BUTCHIS nezaváhal a Plzeň vstala z mrtvých!

včera
Nedělní program první ligy mužů nabídl tři vyrovnané duely, ve kterých se dvakrát muselo rozhodovat v nastaveném čase....
Obrázek ke článku

Vidím velkou chuť, říká po soustředění Vojta

před 2 dny
Sobotní den na soustředění absolvovala mužská reprezentace, která odehrála přátelský zápas s týmem U23. O tom, jak se...
Obrázek ke článku

Chomutovský School Match: 811 diváků! Neskutečné, shodují se...

před 2 dny
O uplynulém týdnu se 1. liga žen dočkala velkého zápasu. Do chomutovské arény si v rámci školního utkání našlo cestu...
Výsledky
1. kolo
1. 10. 9:00
TJ Sokol Lanžhot
FBC Valtice
7. kolo
1. 10. 9:00
TJ SOKOL LETOVICE
FBO Orel Boskovice
8. kolo
1. 10. 9:00
K1 Florbal Židenice Black
FBK Atlas Blansko
9. kolo
1. 10. 9:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
10. kolo
1. 10. 9:00
TJ Sokol Brno - Husovice
Sokol Ivanovice na Hané
1. kolo
1. 10. 9:25
Florbal Hodonín
TJ Sokol Hovorany
8. kolo
1. 10. 9:25
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
K1 Florbal Židenice Pink
9. kolo
1. 10. 9:25
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
10. kolo
1. 10. 9:25
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
7. kolo
1. 10. 9:30
FBC GEPARDI BRNO white
FBC GEPARDI BRNO yellow
1. kolo
1. 10. 9:50
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
TJ Sokol Lanžhot
8. kolo
1. 10. 9:50
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
K1 Florbal Židenice Black
9. kolo
1. 10. 9:50
Bulldogs Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
10. kolo
1. 10. 9:50
IVA
TJ Sokol Brno - Husovice
- : -
2. kolo
1. 10. 10:00
FRC Mikulov
T.J. Sokol Břeclav
7. kolo
1. 10. 10:10
FBC GEPARDI BRNO yellow
TJ SOKOL LETOVICE
1. kolo
1. 10. 10:15
FBC Valtice
TJ Sokol Hovorany
8. kolo
1. 10. 10:15
FBK Atlas Blansko
K1 Florbal Židenice Pink
9. kolo
1. 10. 10:15
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
10. kolo
1. 10. 10:15
Sokol Ivanovice na Hané
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
2. kolo
1. 10. 10:25
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Hornets Brno ZŠ Horní black
1. kolo
1. 10. 10:40
Florbal Hodonín
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
7. kolo
1. 10. 10:40
FBO Orel Boskovice
FBC GEPARDI BRNO white
8. kolo
1. 10. 10:40
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
9. kolo
1. 10. 10:40
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno
10. kolo
1. 10. 10:40
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
IVA
- : -
2. kolo
1. 10. 10:50
Aligators
FRC Mikulov
1. kolo
1. 10. 11:05
TJ Sokol Hovorany
TJ Sokol Lanžhot
8. kolo
1. 10. 11:05
K1 Florbal Židenice Pink
K1 Florbal Židenice Black
9. kolo
1. 10. 11:05
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
10. kolo
1. 10. 11:05
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
TJ Sokol Brno - Husovice
2. kolo
1. 10. 11:15
T.J. Sokol Břeclav
Hornets Brno ZŠ Horní black
7. kolo
1. 10. 11:20
FBO Orel Boskovice
FBC GEPARDI BRNO yellow
1. kolo
1. 10. 11:30
FBC Valtice
Florbal Hodonín
8. kolo
1. 10. 11:30
FBK Atlas Blansko
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
9. kolo
1. 10. 11:30
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
10. kolo
1. 10. 11:30
Sokol Ivanovice na Hané
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
2. kolo
1. 10. 11:40
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Aligators
7. kolo
1. 10. 11:50
TJ SOKOL LETOVICE
FBC GEPARDI BRNO white
1. kolo
1. 10. 11:55
TJ Sokol Hovorany
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
8. kolo
1. 10. 11:55
K1 Florbal Židenice Pink
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
9. kolo
1. 10. 11:55
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Bulldogs Brno
10. kolo
1. 10. 11:55
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
IVA
- : -
2. kolo
1. 10. 12:05
Hornets Brno ZŠ Horní black
FRC Mikulov
1. kolo
1. 10. 12:20
TJ Sokol Lanžhot
Florbal Hodonín
8. kolo
1. 10. 12:20
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
9. kolo
1. 10. 12:20
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
10. kolo
1. 10. 12:20
TJ Sokol Brno - Husovice
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
2. kolo
1. 10. 12:30
T.J. Sokol Břeclav
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
1. kolo
1. 10. 12:45
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
FBC Valtice
8. kolo
1. 10. 12:45
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
FBK Atlas Blansko
9. kolo
1. 10. 12:45
Bulldogs Brno
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
10. kolo
1. 10. 12:45
IVA
Sokol Ivanovice na Hané
- : -
2. kolo
1. 10. 12:55
Hornets Brno ZŠ Horní black
Aligators
2. kolo
1. 10. 13:20
FRC Mikulov
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
2. kolo
1. 10. 13:45
Aligators
T.J. Sokol Břeclav
3. kolo
2. 10. 9:00
F.A.T.R. Dubňany Black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
4. kolo
2. 10. 9:00
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
T.J. Sokol Strážnice
5. kolo
2. 10. 9:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Bulldogs Brno Orange
6. kolo
2. 10. 9:00
Bulldogs Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
5. kolo
2. 10. 9:25
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
FBŠ Hattrick Brno Black
6. kolo
2. 10. 9:25
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
3. kolo
2. 10. 9:30
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno Blue
4. kolo
2. 10. 9:30
FBŠ Hattrick Brno U9
TROOPERS Green
5. kolo
2. 10. 9:50
FBC GEPARDI BRNO blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
6. kolo
2. 10. 9:50
TROOPERS Black
Bulldogs Brno Black
3. kolo
2. 10. 10:10
FBŠ Hattrick Brno Blue
F.A.T.R. Dubňany Black
4. kolo
2. 10. 10:10
TROOPERS Green
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
5. kolo
2. 10. 10:15
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
6. kolo
2. 10. 10:15
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
3. kolo
2. 10. 10:40
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
TROOPERS White
4. kolo
2. 10. 10:40
T.J. Sokol Strážnice
FBŠ Hattrick Brno U9
5. kolo
2. 10. 10:40
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
FBC GEPARDI BRNO blue
6. kolo
2. 10. 10:40
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11
TROOPERS Black
5. kolo
2. 10. 11:05
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
6. kolo
2. 10. 11:05
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Bulldogs Brno Black
3. kolo
2. 10. 11:20
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
FBŠ Hattrick Brno Blue
4. kolo
2. 10. 11:20
T.J. Sokol Strážnice
TROOPERS Green
5. kolo
2. 10. 11:30
Bulldogs Brno Orange
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
6. kolo
2. 10. 11:30
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11
3. kolo
2. 10. 11:50
F.A.T.R. Dubňany Black
TROOPERS White
4. kolo
2. 10. 11:50
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBŠ Hattrick Brno U9
5. kolo
2. 10. 11:55
FBŠ Hattrick Brno Black
FBC GEPARDI BRNO blue
6. kolo
2. 10. 11:55
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TROOPERS Black
5. kolo
2. 10. 12:20
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
6. kolo
2. 10. 12:20
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11
5. kolo
2. 10. 12:45
FBC GEPARDI BRNO blue
Bulldogs Brno Orange
6. kolo
2. 10. 12:45
TROOPERS Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO

​​

Obrázek