{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

Jihomoravská liga přípravek (3+1)

/ Předpis soutěže

Český florbal Jihomoravský a Zlínský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

VIDEO: Ohlasy po pohárovém finále mužů

včera
Vrcholem úterního večera v karlovarské sportovní hale bylo mužské finále Poháru Českého florbalu mezi týmy Mladé...
Obrázek ke článku

HIGHLIGHTS: Projděte si góly pohárových finále

včera
Ženské jihoměstské derby přineslo historicky druhý pohárový triumf Chodova, který zvítězil 5:3 a zopakoval tak své...
Obrázek ke článku

VIDEO: Ohlasy pohárového finále žen

včera
Úterní podvečer v Karlových Varech patřil pohárovému finále. Vrchol ženské části poháru si po obratu ve třetí třetině...
Obrázek ke článku

Konec doby stříbrné pro florbalistky Chodova, vítězí v Poháru

včera
Konec doby stříbrné pro florbalistky Chodova. Po dvou letech, kdy se pražskému týmu nepodařilo triumfovat ani ve finále...
Výsledky
20. kolo
18. 1. 9:00
Bulldogs Brno Orange
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
19. kolo
18. 1. 9:00
Bulldogs Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
20. kolo
18. 1. 9:20
K1 Florbal Židenice Blue
TROOPERS Black
19. kolo
18. 1. 9:20
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS White
20. kolo
18. 1. 9:40
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Bulldogs Brno Orange
19. kolo
18. 1. 9:40
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Bulldogs Brno Black
22. kolo
18. 1. 10:00
Hornets Brno ZŠ Horní black
TJ SOKOL LETOVICE
20. kolo
18. 1. 10:00
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Black
19. kolo
18. 1. 10:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
22. kolo
18. 1. 10:20
K1 Florbal Židenice Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
20. kolo
18. 1. 10:20
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
19. kolo
18. 1. 10:20
K1 Florbal Židenice Red
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
22. kolo
18. 1. 10:40
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní black
20. kolo
18. 1. 10:40
TROOPERS Black
Bulldogs Brno Orange
19. kolo
18. 1. 10:40
TROOPERS White
Bulldogs Brno Black
22. kolo
18. 1. 11:00
TJ SOKOL LETOVICE
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
20. kolo
18. 1. 11:00
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Blue
19. kolo
18. 1. 11:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Red
22. kolo
18. 1. 11:20
K1 Florbal Židenice Black
K1 Florbal Židenice Girls
20. kolo
18. 1. 11:20
TROOPERS Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
19. kolo
18. 1. 11:20
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
22. kolo
18. 1. 11:40
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Hornets Brno ZŠ Horní black
20. kolo
18. 1. 11:40
Bulldogs Brno Orange
K1 Florbal Židenice Blue
19. kolo
18. 1. 11:40
Bulldogs Brno Black
K1 Florbal Židenice Red
22. kolo
18. 1. 12:00
TJ SOKOL LETOVICE
K1 Florbal Židenice Black
20. kolo
18. 1. 12:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
19. kolo
18. 1. 12:00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Znojmo LAUFEN CZ
22. kolo
18. 1. 12:20
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
K1 Florbal Židenice Girls
22. kolo
18. 1. 12:40
Hornets Brno ZŠ Horní black
K1 Florbal Židenice Black
22. kolo
18. 1. 13:00
K1 Florbal Židenice Girls
TJ SOKOL LETOVICE
21. kolo
19. 1. 9:00
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hattrick Brno Red
21. kolo
19. 1. 9:25
TROOPERS Orel Telnice
TROOPERS GREEN
21. kolo
19. 1. 9:50
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno Blue
21. kolo
19. 1. 10:15
FBŠ Hattrick Brno Red
TROOPERS GREEN
21. kolo
19. 1. 10:40
TROOPERS Orel Telnice
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
21. kolo
19. 1. 11:05
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno Blue
21. kolo
19. 1. 11:30
FBŠ Hattrick Brno Red
TROOPERS Orel Telnice
21. kolo
19. 1. 11:55
TROOPERS GREEN
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
21. kolo
19. 1. 12:20
FBŠ Hattrick Brno Blue
TROOPERS Orel Telnice
21. kolo
19. 1. 12:45
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno Red

​​

Obrázek