{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Moravskoslezská liga elévů

/ Předpis soutěže

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Vyloučení byla osudná, Češi prohráli se Švédy těsně 4:5

včera
Národní tým vstoupil do EFT v Uppsale skvěle. Přes velkou počáteční nejistotu, kdy na Švédy v žádné...
Obrázek ke článku

Junioři marně čelili švédské útočné síle, na úvod EFT prohráli...

včera
Historicky 21. zápas juniorů se Švédy skončil prohrou českého týmu 6:12. I když svěřenci Jiřího Jakoubka přestáli...
Obrázek ke článku

V rámci MS proběhne mezinárodní konferenci pro trenéry

včera
V rámci prosincového mistrovství světa ve florbale proběhne Mezinárodní konference pro trenéry, která se bude konat ve...
Obrázek ke článku

Češi odstartují EFT proti domácím Švédům

včera
České národní týmy mužů a juniorů odstartují Euro Floorball Tour zápasy proti domácím Švédům. Poslední testy před...
Výsledky
6. kolo
20. 10. 8:00
Ossiko Třinec
FbK Horní Suchá
- : -
6. kolo
20. 10. 8:30
Florbal Exelsior Havířov
1. SFK Havířov
- : -
9. kolo
20. 10. 9:00
FBC TIGERS PORUBA
FBC Spartak Bílovec
- : -
7. kolo
20. 10. 9:00
FBC AGA24 Český Těšín
FBC Vikings Kopřivnice
- : -
6. kolo
20. 10. 9:00
FbK Horní Suchá
TJ Slovan Havířov
- : -
9. kolo
20. 10. 9:30
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. OPAVA
- : -
7. kolo
20. 10. 9:30
PASKOV SAURIANS
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
- : -
6. kolo
20. 10. 9:30
Florbal Exelsior Havířov
Ossiko Třinec
- : -
9. kolo
20. 10. 10:00
1. MVIL Ostrava
FBC TIGERS PORUBA
- : -
8. kolo
20. 10. 10:00
1. FBK Rožnov p/R
FbC Coyotes Jablunkov
- : -
7. kolo
20. 10. 10:00
FBC Vikings Kopřivnice
Z.F.K. AQM Petrovice
- : -
6. kolo
20. 10. 10:00
1. SFK Havířov
TJ Slovan Havířov
- : -
9. kolo
20. 10. 10:30
FBC Spartak Bílovec
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
- : -
8. kolo
20. 10. 10:30
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
1. FBC Karviná
- : -
7. kolo
20. 10. 10:30
PASKOV SAURIANS
FBC AGA24 Český Těšín
- : -
6. kolo
20. 10. 10:30
FbK Horní Suchá
Florbal Exelsior Havířov
- : -
9. kolo
20. 10. 11:00
S.K. P.E.M.A. OPAVA
1. MVIL Ostrava
- : -
8. kolo
20. 10. 11:00
FbC Coyotes Jablunkov
1. SC Bohumín´ 98
- : -
7. kolo
20. 10. 11:00
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
Z.F.K. AQM Petrovice
- : -
6. kolo
20. 10. 11:00
Ossiko Třinec
1. SFK Havířov
- : -
9. kolo
20. 10. 11:30
FBC TIGERS PORUBA
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
- : -
8. kolo
20. 10. 11:30
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
1. FBK Rožnov p/R
- : -
7. kolo
20. 10. 11:30
FBC Vikings Kopřivnice
PASKOV SAURIANS
- : -
6. kolo
20. 10. 11:30
TJ Slovan Havířov
Florbal Exelsior Havířov
- : -
9. kolo
20. 10. 12:00
FBC Spartak Bílovec
S.K. P.E.M.A. OPAVA
- : -
8. kolo
20. 10. 12:00
1. FBC Karviná
1. SC Bohumín´ 98
- : -
7. kolo
20. 10. 12:00
FBC AGA24 Český Těšín
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
- : -
6. kolo
20. 10. 12:00
1. SFK Havířov
FbK Horní Suchá
- : -
9. kolo
20. 10. 12:30
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
1. MVIL Ostrava
- : -
8. kolo
20. 10. 12:30
FbC Coyotes Jablunkov
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
- : -
7. kolo
20. 10. 12:30
Z.F.K. AQM Petrovice
PASKOV SAURIANS
- : -
6. kolo
20. 10. 12:30
TJ Slovan Havířov
Ossiko Třinec
- : -
9. kolo
20. 10. 13:00
S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC TIGERS PORUBA
- : -
8. kolo
20. 10. 13:00
1. FBK Rožnov p/R
1. FBC Karviná
- : -
7. kolo
20. 10. 13:00
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
FBC Vikings Kopřivnice
- : -
9. kolo
20. 10. 13:30
1. MVIL Ostrava
FBC Spartak Bílovec
- : -
8. kolo
20. 10. 13:30
1. SC Bohumín´ 98
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
- : -
7. kolo
20. 10. 13:30
Z.F.K. AQM Petrovice
FBC AGA24 Český Těšín
- : -
8. kolo
20. 10. 14:00
1. FBC Karviná
FbC Coyotes Jablunkov
- : -
8. kolo
20. 10. 14:30
1. SC Bohumín´ 98
1. FBK Rožnov p/R
- : -
Obrázek