{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Moravskoslezská liga elévů

/ Předpis soutěže

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Jednání o smlouvě na post reprezentačního trenéra bude vedeno s...

před 2 dny
Na víkendovém zasedání Výkonného výboru Českého florbalu (VV) bylo dle plánu řešeno téma obsazení postu hlavního trenéra...
Obrázek ke článku

VIDEO: Takové bylo letošní Finále Poháru České pojišťovny

včera
Finále Poháru České pojišťovny je minulostí. Poprvé v historii si významný klubový úspěch přisvojily Sokol Pardubice a...
Obrázek ke článku

Ostrava se přiblížila play-off, Curney překonal další rekord

před 2 dny
V utkání 21. kola Tipsport Superligy zvýšila Ostrava své naděje na postup do play-off. K vyřazovací části se...
Obrázek ke článku

Vítkovice porazily Chodov a jsou blízko vítězství v základní...

před 2 dny
Výsledky 18. kola Extraligy žen napověděly, kdo se stane jejím vítězem. Vítkovice po tuhém boji zdolaly Chodov v...
Výsledky
25. kolo
19. 1. 8:00
FBC Spartak Bílovec
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
0:0
25. kolo
19. 1. 8:30
FBC ORCA KRNOV
FBC SVČ Odry
0:0
25. kolo
19. 1. 9:00
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
FBC Spartak Bílovec
0:0
24. kolo
19. 1. 9:00
FBK Škorpioni Ostrava
1. MVIL Ostrava
0:0
21. kolo
19. 1. 9:00
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
Z.F.K. AQM Petrovice
0:0
25. kolo
19. 1. 9:30
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
FBC ORCA KRNOV
0:0
24. kolo
19. 1. 9:30
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
FBC Letka
0:0
21. kolo
19. 1. 9:35
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Florbal Exelsior Havířov
0:0
25. kolo
19. 1. 10:00
FBC SVČ Odry
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
0:0
24. kolo
19. 1. 10:00
FBC TIGERS PORUBA
FBK Škorpioni Ostrava
0:0
21. kolo
19. 1. 10:10
Z.F.K. AQM Petrovice
Ossiko Třinec
0:0
25. kolo
19. 1. 10:30
FBC Spartak Bílovec
FBC ORCA KRNOV
0:0
24. kolo
19. 1. 10:30
1. MVIL Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
0:0
21. kolo
19. 1. 10:45
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
0:0
25. kolo
19. 1. 11:00
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
FBC SVČ Odry
0:0
24. kolo
19. 1. 11:00
FBC Letka
FBC TIGERS PORUBA
0:0
21. kolo
19. 1. 11:20
Florbal Exelsior Havířov
Ossiko Třinec
0:0
25. kolo
19. 1. 11:30
FBC ORCA KRNOV
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
0:0
24. kolo
19. 1. 11:30
FBK Škorpioni Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
0:0
21. kolo
19. 1. 11:55
Z.F.K. AQM Petrovice
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
0:0
25. kolo
19. 1. 12:00
FBC SVČ Odry
FBC Spartak Bílovec
0:0
24. kolo
19. 1. 12:00
1. MVIL Ostrava
FBC Letka
0:0
25. kolo
19. 1. 12:30
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
0:0
24. kolo
19. 1. 12:30
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
FBC TIGERS PORUBA
0:0
21. kolo
19. 1. 12:30
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
Florbal Exelsior Havířov
0:0
24. kolo
19. 1. 13:00
FBC Letka
FBK Škorpioni Ostrava
0:0
21. kolo
19. 1. 13:05
Ossiko Třinec
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
0:0
24. kolo
19. 1. 13:30
FBC TIGERS PORUBA
1. MVIL Ostrava
0:0
21. kolo
19. 1. 13:40
Florbal Exelsior Havířov
Z.F.K. AQM Petrovice
0:0
21. kolo
19. 1. 14:15
Ossiko Třinec
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
0:0
22. kolo
20. 1. 8:00
FbC Coyotes Jablunkov
1. SFK Havířov
0:0
22. kolo
20. 1. 8:30
FBC AGA24 Český Těšín
FBC Vikings Kopřivnice
0:0
23. kolo
20. 1. 9:00
PASKOV SAURIANS
1. FBK Rožnov p/R
0:0
22. kolo
20. 1. 9:00
1. SFK Havířov
1. SC Bohumín´ 98
0:0
23. kolo
20. 1. 9:30
TJ Slovan Havířov
1. FBC Karviná
0:0
22. kolo
20. 1. 9:30
FBC AGA24 Český Těšín
FbC Coyotes Jablunkov
0:0
23. kolo
20. 1. 10:00
PASKOV SAURIANS
FbK Horní Suchá
0:0
22. kolo
20. 1. 10:00
FBC Vikings Kopřivnice
1. SC Bohumín´ 98
0:0
23. kolo
20. 1. 10:30
1. FBC Karviná
1. FBK Rožnov p/R
0:0
22. kolo
20. 1. 10:30
1. SFK Havířov
FBC AGA24 Český Těšín
0:0
23. kolo
20. 1. 11:00
FbK Horní Suchá
TJ Slovan Havířov
0:0
22. kolo
20. 1. 11:00
FbC Coyotes Jablunkov
FBC Vikings Kopřivnice
0:0
23. kolo
20. 1. 11:30
1. FBC Karviná
PASKOV SAURIANS
0:0
22. kolo
20. 1. 11:30
1. SC Bohumín´ 98
FBC AGA24 Český Těšín
0:0
23. kolo
20. 1. 12:00
1. FBK Rožnov p/R
TJ Slovan Havířov
0:0
22. kolo
20. 1. 12:00
FBC Vikings Kopřivnice
1. SFK Havířov
0:0
23. kolo
20. 1. 12:30
FbK Horní Suchá
1. FBC Karviná
0:0
22. kolo
20. 1. 12:30
1. SC Bohumín´ 98
FbC Coyotes Jablunkov
0:0
23. kolo
20. 1. 13:00
TJ Slovan Havířov
PASKOV SAURIANS
0:0
23. kolo
20. 1. 13:30
1. FBK Rožnov p/R
FbK Horní Suchá
0:0
Obrázek