{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

Olomoucká liga přípravek

/ Předpis soutěže

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Český florbal hledá pracovníka na pozici koordinátor rozvoje...

10. 10. 2019
Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici v oddělení nesoutěžního úseku, který se bude podílet na...
Obrázek ke článku

Hlasování: Momenty týdne #5

včera
Redakce Českého florbalu znovu vybírala čtyři nejsilnější momenty týdne. Na scénu se po minulé odmlce vrací 1. liga...
Obrázek ke článku

HIGHLIGHTS: Podívejte se na sestřihy z 6. kola Superligy

včera
Podívejte se na všechny gólové sestřihy ze zápasů 6. kola Superligy mužů.
Obrázek ke článku

HIGHLIGHTS: Gólové sestřihy z 6. kola Extraligy žen

včera
Podívejte se na dostupné gólové sestřihy ze zápasů 6. kola Extraligy žen.
Výsledky
2. kolo
12. 10. 8:00
FBC Mohelnice
FbC Asper Šumperk
2. kolo
12. 10. 8:30
SK K2 Prostějov Blue
FBC ZŠ Uničov
2. kolo
12. 10. 9:00
FbC Asper Šumperk
SK K2 Prostějov Black
1. kolo
12. 10. 9:00
FBC Lipník
FBC Hranice
2. kolo
12. 10. 9:30
SK K2 Prostějov Blue
FBC Mohelnice
1. kolo
12. 10. 9:30
FBS Olomouc 11
FBC Přerov Žraloci
2. kolo
12. 10. 10:00
FBC ZŠ Uničov
SK K2 Prostějov Black
1. kolo
12. 10. 10:00
FBC Hranice
Fbc Blau Secco Šternberk
2. kolo
12. 10. 10:30
FbC Asper Šumperk
SK K2 Prostějov Blue
1. kolo
12. 10. 10:30
FBS Olomouc 11
FBC Lipník
2. kolo
12. 10. 11:00
FBC Mohelnice
FBC ZŠ Uničov
1. kolo
12. 10. 11:00
FBC Přerov Žraloci
Fbc Blau Secco Šternberk
2. kolo
12. 10. 11:30
SK K2 Prostějov Black
SK K2 Prostějov Blue
1. kolo
12. 10. 11:30
FBC Hranice
FBS Olomouc 11
2. kolo
12. 10. 12:00
FBC ZŠ Uničov
FbC Asper Šumperk
1. kolo
12. 10. 12:00
FBC Lipník
FBC Přerov Žraloci
2. kolo
12. 10. 12:30
SK K2 Prostějov Black
FBC Mohelnice
1. kolo
12. 10. 12:30
Fbc Blau Secco Šternberk
FBS Olomouc 11
1. kolo
12. 10. 13:00
FBC Přerov Žraloci
FBC Hranice
1. kolo
12. 10. 13:30
Fbc Blau Secco Šternberk
FBC Lipník
3. kolo
13. 10. 8:30
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Fbc Schwarz Secco Šternberk
3. kolo
13. 10. 9:00
FBC Přerov Tučňáci
FBS Olomouc 12
3. kolo
13. 10. 9:30
Fbc Schwarz Secco Šternberk
FBK Jeseník
3. kolo
13. 10. 10:00
FBC Přerov Tučňáci
FBC TJ TATRAN LITOVEL
3. kolo
13. 10. 10:30
FBS Olomouc 12
FBK Jeseník
3. kolo
13. 10. 11:00
Fbc Schwarz Secco Šternberk
FBC Přerov Tučňáci
3. kolo
13. 10. 11:30
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBS Olomouc 12
3. kolo
13. 10. 12:00
FBK Jeseník
FBC Přerov Tučňáci
3. kolo
13. 10. 12:30
FBS Olomouc 12
Fbc Schwarz Secco Šternberk
3. kolo
13. 10. 13:00
FBK Jeseník
FBC TJ TATRAN LITOVEL

Obrázek