{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

Olomoucká liga přípravek

/ Předpis soutěže

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Culka: Reprezentaci povede do MS Petri Kettunen

včera
​V sobotu 25. ledna se sešel na pravidelném jednání výkonný výbor, který se zabýval i aktuálním stavem u mužské...
Obrázek ke článku

Bulldogs ztratili bod s Petrovicemi, Budějovice získaly důležité...

včera
Nedělní večer přinesl v prvoligové soutěži mužů hodně těsné výsledky. Nejlépe si v dosavadním průběhu vedou stále...
Obrázek ke článku

Realizační tým mužů zná své složení

včera
Na základě návrhu Petri Kettunena potvrdil výkonný výbor na svém lednovém jednání nové složení realizačního týmu mužů....
Obrázek ke článku

Lídři kanadského bodování průběžně nejužitečnějšími hráči

včera
V kategorii nejužitečnějších hráčů českých soutěží si o výsledcích hlasování rozhodují samotní hráči. Na předních...
Výsledky
18. kolo
25. 1. 8:30
Fbc Blau Secco Šternberk
Fbc Schwarz Secco Šternberk
16. kolo
25. 1. 8:30
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBC Mohelnice
18. kolo
25. 1. 9:00
FBS Olomouc 12
FBS Olomouc 11
16. kolo
25. 1. 9:00
FBC Lipník
FBC Přerov Tučňáci
18. kolo
25. 1. 9:30
Fbc Schwarz Secco Šternberk
FbC Asper Šumperk
16. kolo
25. 1. 9:30
FBC Mohelnice
FBK Jeseník
18. kolo
25. 1. 10:00
FBS Olomouc 12
Fbc Blau Secco Šternberk
16. kolo
25. 1. 10:00
FBC Lipník
FBC TJ TATRAN LITOVEL
18. kolo
25. 1. 10:30
FBS Olomouc 11
FbC Asper Šumperk
16. kolo
25. 1. 10:30
FBC Přerov Tučňáci
FBK Jeseník
18. kolo
25. 1. 11:00
Fbc Schwarz Secco Šternberk
FBS Olomouc 12
16. kolo
25. 1. 11:00
FBC Mohelnice
FBC Lipník
18. kolo
25. 1. 11:30
Fbc Blau Secco Šternberk
FBS Olomouc 11
16. kolo
25. 1. 11:30
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBC Přerov Tučňáci
18. kolo
25. 1. 12:00
FbC Asper Šumperk
FBS Olomouc 12
16. kolo
25. 1. 12:00
FBK Jeseník
FBC Lipník
18. kolo
25. 1. 12:30
FBS Olomouc 11
Fbc Schwarz Secco Šternberk
16. kolo
25. 1. 12:30
FBC Přerov Tučňáci
FBC Mohelnice
18. kolo
25. 1. 13:00
FbC Asper Šumperk
Fbc Blau Secco Šternberk
16. kolo
25. 1. 13:00
FBK Jeseník
FBC TJ TATRAN LITOVEL
17. kolo
26. 1. 9:00
FBC Přerov Žraloci
FBC Hranice
17. kolo
26. 1. 9:30
SK K2 Prostějov Blue
SK K2 Prostějov Black
17. kolo
26. 1. 10:00
FBC Hranice
FBC ZŠ Uničov
17. kolo
26. 1. 10:30
SK K2 Prostějov Blue
FBC Přerov Žraloci
17. kolo
26. 1. 11:00
SK K2 Prostějov Black
FBC ZŠ Uničov
17. kolo
26. 1. 11:30
FBC Hranice
SK K2 Prostějov Blue
17. kolo
26. 1. 12:00
FBC Přerov Žraloci
SK K2 Prostějov Black
17. kolo
26. 1. 12:30
FBC ZŠ Uničov
SK K2 Prostějov Blue
17. kolo
26. 1. 13:00
SK K2 Prostějov Black
FBC Hranice
17. kolo
26. 1. 13:30
FBC ZŠ Uničov
FBC Přerov Žraloci

​​

Obrázek