{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

Ústecká liga elévů

/ Předpis soutěže

Český florbal Ústecký a Liberecký kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

HIGHLIGHTS: Gólové sestřihy ze 7. kola Superligy

dnes
Podívejte se na všechny gólové sestřihy ze zápasů 7. kola Superligy mužů.
Obrázek ke článku

ŽIVĚ: V televizní bitvě vyzve Mladá Boleslav rytíře z Vítkovic

dnes
Sedmé kolo bude kompletní po odehrání televizního duelu v Městské sportovní hale Mladá Boleslav, kde místní florbalisty...
Obrázek ke článku

Výjezdní utkání zvládla Sparta, Hattrick vyhrál první zápas v...

včera
O víkendu se konaly duely sedmého kola Superligy florbalu. Z výjezdního souboje vyšla vítězně Sparta, která...
Obrázek ke článku

Karlovy Vary pokračují beze ztráty, Kladno zdolalo Start98

včera
Mnoho gólů padalo v sedmém kole první ligy mužů. Většina utkání skončila jasnými výhrami, ale objevily se i...
Výsledky
6. kolo
20. 10. 8:30
SK Štětí
Florbal Teplice žlutá
5. kolo
20. 10. 8:30
Florbal Teplice modrá
DDM Dynamo Teplice
4. kolo
20. 10. 9:00
Florbal Ústí white
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
3. kolo
20. 10. 9:00
SK BIVOJ LITVÍNOV Black
Florbal Ústí red
2. kolo
20. 10. 9:00
Florbal Chomutov Čertíci
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
1. kolo
20. 10. 9:00
Florbal Jirkov
Florbal Chomutov Ďáblíci
6. kolo
20. 10. 9:05
ASK Lovosice - LFP WHITE
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
5. kolo
20. 10. 9:05
BK REAL ROUDNICE n/L
ASK Lovosice - LFP BLACK
4. kolo
20. 10. 9:35
FBC SVČ Vipers Most
1. FBC DDM Děčín IV White
3. kolo
20. 10. 9:35
1. FBC DDM Děčín IV Blue
TJ Lokomotiva Louny - Red
2. kolo
20. 10. 9:35
Florbal Chomutov Domeček
FbC Jazzmani Žatec yellow
1. kolo
20. 10. 9:35
FbC Jazzmani Žatec green
FBC DDM kati Kadaň
6. kolo
20. 10. 9:50
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
SK Štětí
5. kolo
20. 10. 9:50
ASK Lovosice - LFP BLACK
Florbal Teplice modrá
2. kolo
20. 10. 10:20
FbC Jazzmani Žatec yellow
Florbal Chomutov Čertíci
1. kolo
20. 10. 10:20
FBC DDM kati Kadaň
Florbal Jirkov
6. kolo
20. 10. 10:25
Florbal Teplice žlutá
ASK Lovosice - LFP WHITE
5. kolo
20. 10. 10:25
DDM Dynamo Teplice
BK REAL ROUDNICE n/L
4. kolo
20. 10. 10:25
1. FBC DDM Děčín IV White
Florbal Ústí white
3. kolo
20. 10. 10:25
TJ Lokomotiva Louny - Red
SK BIVOJ LITVÍNOV Black
2. kolo
20. 10. 10:55
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
Florbal Chomutov Domeček
1. kolo
20. 10. 10:55
Florbal Chomutov Ďáblíci
FbC Jazzmani Žatec green
4. kolo
20. 10. 11:00
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
FBC SVČ Vipers Most
3. kolo
20. 10. 11:00
Florbal Ústí red
1. FBC DDM Děčín IV Blue
6. kolo
20. 10. 11:10
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
Florbal Teplice žlutá
5. kolo
20. 10. 11:10
ASK Lovosice - LFP BLACK
DDM Dynamo Teplice
2. kolo
20. 10. 11:40
FbC Jazzmani Žatec yellow
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
1. kolo
20. 10. 11:40
FBC DDM kati Kadaň
Florbal Chomutov Ďáblíci
6. kolo
20. 10. 11:45
SK Štětí
ASK Lovosice - LFP WHITE
5. kolo
20. 10. 11:45
Florbal Teplice modrá
BK REAL ROUDNICE n/L
4. kolo
20. 10. 11:50
1. FBC DDM Děčín IV White
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
3. kolo
20. 10. 11:50
TJ Lokomotiva Louny - Red
Florbal Ústí red
2. kolo
20. 10. 12:15
Florbal Chomutov Čertíci
Florbal Chomutov Domeček
1. kolo
20. 10. 12:15
Florbal Jirkov
FbC Jazzmani Žatec green
4. kolo
20. 10. 12:25
Florbal Ústí white
FBC SVČ Vipers Most
3. kolo
20. 10. 12:25
SK BIVOJ LITVÍNOV Black
1. FBC DDM Děčín IV Blue

Obrázek