{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Ústecká liga elévů

/ Předpis soutěže

Český florbal Ústecký a Liberecký kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Semifinále Boleslav-Chodov nabídne souboj mistrů z posledních tří...

včera
Semifinálový souboj mezi Mladou Boleslaví a Chodovem přinese reprízu Superfinále z roku 2017 a bitvu týmů, které ovládly...
Obrázek ke článku

V Tipsport Superlize začne semifinále, sedmý zápas přinese...

včera
Vrchol sezóny se nezadržitelně blíží. Dalším krokem k němu bude semifinále Tipsport Superligy, jež začíná už o...
Obrázek ke článku

Vítkovice sáhly pro semifinále po změně, změří síly s Tigers

včera
Vítkovice udělaly z pozice nejlépe postaveného týmu po základní části při výběru soupeře pro semifinále Extraligy žen po...
Obrázek ke článku

Vítkovice a Chodov přivítají semifinále Extraligy žen

včera
Kromě Tipsport Superligy dospěla k semifinále i Extraliga žen. Mezi nejlepší čtveřicí soutěže na sebe narazí...
Výsledky
50. kolo
23. 3. 8:30
1. FBC DDM Děčín IV Blue
1. FBC DDM Děčín IV White
- : -
50. kolo
23. 3. 9:05
SK Štětí
Florbal Teplice modrá
- : -
50. kolo
23. 3. 9:40
Florbal Teplice žlutá
1. FBC DDM Děčín IV Blue
- : -
50. kolo
23. 3. 10:15
1. FBC DDM Děčín IV White
SK Štětí
- : -
50. kolo
23. 3. 10:50
Florbal Teplice modrá
Florbal Teplice žlutá
- : -
50. kolo
23. 3. 11:25
1. FBC DDM Děčín IV Blue
SK Štětí
- : -
50. kolo
23. 3. 12:00
1. FBC DDM Děčín IV White
Florbal Teplice modrá
- : -
50. kolo
23. 3. 12:35
Florbal Teplice žlutá
1. FBC DDM Děčín IV White
- : -
50. kolo
23. 3. 13:10
Florbal Teplice modrá
1. FBC DDM Děčín IV Blue
- : -
50. kolo
23. 3. 13:45
SK Štětí
Florbal Teplice žlutá
- : -
47. kolo
23. 3. 15:30
Florbal Chomutov Red
Florbal Ústí white
- : -
46. kolo
23. 3. 15:30
Florbal Ústí red
Florbal Chomutov Domeček
- : -
47. kolo
23. 3. 15:31
FBC DDM kati Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV Black
- : -
47. kolo
23. 3. 16:05
SK BIVOJ LITVÍNOV Black
FBC SVČ Vipers Most - white
- : -
46. kolo
23. 3. 16:05
FBC SVČ Vipers Most - blue
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
- : -
47. kolo
23. 3. 16:06
Florbal Ústí white
FBC DDM kati Kadaň
- : -
47. kolo
23. 3. 16:40
FBC SVČ Vipers Most - white
Florbal Chomutov Red
- : -
46. kolo
23. 3. 16:40
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
Florbal Ústí red
- : -
46. kolo
23. 3. 16:41
Florbal Chomutov White
FBC SVČ Vipers Most - blue
- : -
47. kolo
23. 3. 17:15
Florbal Ústí white
SK BIVOJ LITVÍNOV Black
- : -
46. kolo
23. 3. 17:15
Florbal Chomutov Domeček
Florbal Chomutov White
- : -
47. kolo
23. 3. 17:16
FBC DDM kati Kadaň
Florbal Chomutov Red
- : -
47. kolo
23. 3. 17:50
FBC SVČ Vipers Most - white
FBC DDM kati Kadaň
- : -
46. kolo
23. 3. 17:50
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
Florbal Chomutov Domeček
- : -
46. kolo
23. 3. 17:51
FBC SVČ Vipers Most - blue
Florbal Ústí red
- : -
47. kolo
23. 3. 18:25
SK BIVOJ LITVÍNOV Black
Florbal Chomutov Red
- : -
46. kolo
23. 3. 18:25
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
Florbal Chomutov White
- : -
47. kolo
23. 3. 19:00
FBC SVČ Vipers Most - white
Florbal Ústí white
- : -
46. kolo
23. 3. 19:00
Florbal Chomutov White
Florbal Ústí red
- : -
46. kolo
23. 3. 19:01
Florbal Chomutov Domeček
FBC SVČ Vipers Most - blue
- : -
Obrázek