{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Liga Vysočiny přípravek

/ Předpis soutěže

Český florbal Vysočina a Jihočeský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Jednání o smlouvě na post reprezentačního trenéra bude vedeno s...

20. 1. 2019
Na víkendovém zasedání Výkonného výboru Českého florbalu (VV) bylo dle plánu řešeno téma obsazení postu hlavního trenéra...
Obrázek ke článku

Petrovice si z Havířova odvezly dva body

včera
Velice vyrovnané utkání se odehrálo v Havířově, kam v úterý večer zavítaly Petrovice. V předehrávce 21....
Obrázek ke článku

VIDEO: Takové bylo letošní Finále Poháru České pojišťovny

před 2 dny
Finále Poháru České pojišťovny je minulostí. Poprvé v historii si významný klubový úspěch přisvojily Sokol Pardubice a...
Obrázek ke článku

Ostrava se přiblížila play-off, Curney překonal další rekord

20. 1. 2019
V utkání 21. kola Tipsport Superligy zvýšila Ostrava své naděje na postup do play-off. K vyřazovací části se...
Výsledky
8. kolo
20. 1. 9:00
FBŠ Jihlava - girls
Fbc Orel Nové Město na Moravě
1:2
7. kolo
20. 1. 9:00
PSKC Okříšky
Orel Kněžice
3:3
7. kolo
20. 1. 9:00
Spartak Pelhřimov - modří
Florbal Telč
0:3
8. kolo
20. 1. 9:15
FBŠ Jihlava
Hippos Žďár n/S.
5:3
7. kolo
20. 1. 9:15
Pacovští Honzíci
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
2:1
7. kolo
20. 1. 9:15
Spartak Pelhřimov
TJ Centropen Dačice
0:16
8. kolo
20. 1. 9:30
Snipers Třebíč
Snipers Třebíč modří
6:2
7. kolo
20. 1. 9:30
Spartak Pelhřimov - modří
PSKC Okříšky
7:0
7. kolo
20. 1. 9:30
Florbal Telč
Orel Kněžice
0:2
8. kolo
20. 1. 9:45
FBŠ Jihlava - girls
FBŠ Jihlava
3:2
7. kolo
20. 1. 9:45
Spartak Pelhřimov
Pacovští Honzíci
0:8
7. kolo
20. 1. 9:45
TJ Centropen Dačice
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
7:1
8. kolo
20. 1. 10:00
Fbc Orel Nové Město na Moravě
Snipers Třebíč modří
3:1
8. kolo
20. 1. 10:15
Hippos Žďár n/S.
Snipers Třebíč
2:1
7. kolo
20. 1. 10:20
Orel Kněžice
Spartak Pelhřimov - modří
5:2
7. kolo
20. 1. 10:20
PSKC Okříšky
Florbal Telč
4:3
8. kolo
20. 1. 10:30
FBŠ Jihlava
Fbc Orel Nové Město na Moravě
1:3
7. kolo
20. 1. 10:35
PSKC Okříšky
Spartak Pelhřimov
1:5
7. kolo
20. 1. 10:35
Pacovští Honzíci
TJ Centropen Dačice
4:2
8. kolo
20. 1. 10:45
Snipers Třebíč
FBŠ Jihlava - girls
2:6
8. kolo
20. 1. 11:00
Snipers Třebíč modří
Hippos Žďár n/S.
0:1
7. kolo
20. 1. 11:00
PSKC Okříšky
TJ Centropen Dačice
0:9
7. kolo
20. 1. 11:00
Spartak Pelhřimov - modří
PSKC Okříšky
1:5
8. kolo
20. 1. 11:15
FBŠ Jihlava
Snipers Třebíč
2:4
7. kolo
20. 1. 11:15
Florbal Telč
Pacovští Honzíci
3:0
7. kolo
20. 1. 11:15
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
Spartak Pelhřimov
5:0
8. kolo
20. 1. 11:30
Fbc Orel Nové Město na Moravě
Hippos Žďár n/S.
1:0
7. kolo
20. 1. 11:30
PSKC Okříšky
TJ Centropen Dačice
3:4
7. kolo
20. 1. 11:30
Orel Kněžice
PSKC Okříšky
5:0
8. kolo
20. 1. 11:45
FBŠ Jihlava - girls
Snipers Třebíč modří
8:1
7. kolo
20. 1. 11:45
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
Florbal Telč
1:6
7. kolo
20. 1. 11:45
Spartak Pelhřimov - modří
Pacovští Honzíci
6:3
8. kolo
20. 1. 12:00
Snipers Třebíč
Fbc Orel Nové Město na Moravě
2:6
8. kolo
20. 1. 12:15
Snipers Třebíč modří
FBŠ Jihlava
4:0
8. kolo
20. 1. 12:30
Hippos Žďár n/S.
FBŠ Jihlava - girls
5:2
Obrázek