{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Přebor Vysočiny mladších žáků (3+1)

/ Předpis soutěže

Český florbal Vysočina a Jihočeský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

ŽIVĚ: OSTRAVA SE PŘIBLÍŽILA PLAY OFF, SOBOTU ZAKONČÍ ZÁPAS NA...

včera
V sobotních utkáních 21. kola Ostrava těsnou výhrou nad Pardubicemi zvýšila své naděje na postup do play off, ty naopak...
Obrázek ke článku

Vítkovice jsou po porážce Chodova blízko vítězství v základní...

včera
Základní část Extraligy žen se pomalu chýlí ke svému konci a sobotní prograam 18. kola napoveděl, který tým se stane...
Obrázek ke článku

Analýza dat finále poháru žen: Ostrava vs Chodov 8:6

před 2 dny
Velké drama a pekelně vyrovnaný zápas byl k vidění v rámci pohárového finále žen. Tabulkově favorizovaný Chodov se...
Obrázek ke článku

Vinohrady vyzvou Technology, vítěz poháru zamíří do Ostravy

před 2 dny
O víkendu bude nejvyšší soutěž mužů pokračovat 21. kolem. V Tipsport Superlize se bude snažit udržet první místo...
Výsledky
15. kolo
19. 1. 9:00
Orel Kněžice
FBŠ Jihlava
13:1
14. kolo
19. 1. 9:00
PSKC Okříšky
Spartak Pelhřimov - žlutí
15:3
15. kolo
19. 1. 9:30
Sk JeMoBu
Jaroměřice - SK JeMoBu
9:2
14. kolo
19. 1. 9:30
PSKC Okříšky-Rudíkov
Spartak Pelhřimov
2:12
15. kolo
19. 1. 10:00
Pacovští Honzíci
Orel Kněžice
2:13
14. kolo
19. 1. 10:00
SK Jihlava
PSKC Okříšky
1:6
15. kolo
19. 1. 10:30
FBŠ Jihlava
Jaroměřice - SK JeMoBu
4:7
14. kolo
19. 1. 10:30
Spartak Pelhřimov - žlutí
Spartak Pelhřimov
- : -
15. kolo
19. 1. 11:00
Sk JeMoBu
Pacovští Honzíci
11:2
14. kolo
19. 1. 11:00
PSKC Okříšky-Rudíkov
SK Jihlava
4:5
15. kolo
19. 1. 11:30
Orel Kněžice
Jaroměřice - SK JeMoBu
4:6
14. kolo
19. 1. 11:30
PSKC Okříšky
Spartak Pelhřimov
4:11
15. kolo
19. 1. 12:00
FBŠ Jihlava
Sk JeMoBu
2:10
14. kolo
19. 1. 12:00
Spartak Pelhřimov - žlutí
PSKC Okříšky-Rudíkov
2:8
15. kolo
19. 1. 12:30
Pacovští Honzíci
Jaroměřice - SK JeMoBu
1:12
14. kolo
19. 1. 12:30
SK Jihlava
Spartak Pelhřimov
2:10
15. kolo
19. 1. 13:00
Orel Kněžice
Sk JeMoBu
3:7
14. kolo
19. 1. 13:00
PSKC Okříšky
PSKC Okříšky-Rudíkov
- : -
15. kolo
19. 1. 13:30
FBŠ Jihlava
Pacovští Honzíci
7:4
14. kolo
19. 1. 13:30
Spartak Pelhřimov - žlutí
SK Jihlava
5:7
13. kolo
20. 1. 10:00
ASK Bystřice n.P. Orli
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
- : -
13. kolo
20. 1. 10:30
Snipers Třebíč
Snipers Třebíč modří
- : -
13. kolo
20. 1. 11:00
Hippos Žďár n/S. Benjamins
ASK Bystřice n.P. Orli
- : -
13. kolo
20. 1. 11:30
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
Snipers Třebíč modří
- : -
13. kolo
20. 1. 12:00
Snipers Třebíč
Hippos Žďár n/S. Benjamins
- : -
13. kolo
20. 1. 12:30
ASK Bystřice n.P. Orli
Snipers Třebíč modří
- : -
13. kolo
20. 1. 13:00
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
Snipers Třebíč
- : -
13. kolo
20. 1. 13:30
Hippos Žďár n/S. Benjamins
Snipers Třebíč modří
- : -
13. kolo
20. 1. 14:00
ASK Bystřice n.P. Orli
Snipers Třebíč
- : -
13. kolo
20. 1. 14:30
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
Hippos Žďár n/S. Benjamins
- : -
Obrázek