{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Liga starších žáků - skupina 3

Český florbal Praha a Středočeský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Semifinále Boleslav-Chodov nabídne souboj mistrů z posledních tří...

včera
Semifinálový souboj mezi Mladou Boleslaví a Chodovem přinese reprízu Superfinále z roku 2017 a bitvu týmů, které ovládly...
Obrázek ke článku

V Tipsport Superlize začne semifinále, sedmý zápas přinese...

včera
Vrchol sezóny se nezadržitelně blíží. Dalším krokem k němu bude semifinále Tipsport Superligy, jež začíná už o...
Obrázek ke článku

Vítkovice sáhly pro semifinále po změně, změří síly s Tigers

včera
Vítkovice udělaly z pozice nejlépe postaveného týmu po základní části při výběru soupeře pro semifinále Extraligy žen po...
Obrázek ke článku

Vítkovice a Chodov přivítají semifinále Extraligy žen

včera
Kromě Tipsport Superligy dospěla k semifinále i Extraliga žen. Mezi nejlepší čtveřicí soutěže na sebe narazí...

Tabulka po 9. kole

#Družstvo ZKvB
1.FAT PIPE FLORBAL CHODOV27160
2.Tatran Střešovice27148
3.ACEMA Sparta Praha27141
4.FbŠ Bohemians DDM Praha 727119
5.Technology Florbal MB Black27118
6.Panthers Praha27110
7.Kanonýři Kladno2792
8.Prague Tigers2787
9.BLACK ANGELS 20042786
10.FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue2772
11.Start98 Praha-Kunratice Black2770
12.zucastnise.cz Tatran Střešovice2770
13.FC Bučis Team Yellow2762
14.FBC Draci Říčany bílí2753
15.Viking TJ Kobylisy2749
16.ACEMA Sparta Praha Red2716
17.Sokol Rudná2715
18.BLACK ANGELS 2005 YONEX2714
19.SK Florbal Benešov 2713
20.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr2713
21.Floorball Club FALCON black2712
22.TJ Sokol Královské Vinohrady2712
23.FBK Fat Pipe Vosy Praha275
24.FbŠ Bohemians Praha 4 zelení271
25.Orka Čelákovice271
26.DDM Horní Počernice ORKA270
27.FAT PIPE FLORBAL CHODOV white270
28.SK Dvojka Praha270
29.Wizards DDM Praha 10 orange270
30.Kanonýři Kladno B270
31.FBC Kutná Hora 270
32.OLYMP FLORBAL Zeus270
33.Florbalová akademie MB270
34.ACEMA Sparta Praha Barr270
35.Technology Florbal MB White270
36.Florbal Neratovice270
37.ACEMA Sparta Praha PM270
38.FBK Davle270
39.Florbal Jesenice270
40.FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci270
41.101. Sportovní klub Praha270
42.FBC Draci Říčany modří270
43.OpenCamps Tatran Střešovice 270
44.SK Alien Nation Černošice270
45.Floorball Club FALCON blue270
46.Panthers Praha B270
47.FBC Kralupy n/V270
48.SK Florbal Benešov B270
49.Start98 Praha-Kunratice Yellow270
50.Sport Eden Beroun270
51.TJ Lokomotiva Rakovník270
52.Wizards DDM Praha 10 black270
53.FBC Texas Longhorns DDM P6270
54.OLYMP FLORBAL Poseidon270
55.Prague Tigers B270
56.FbŠ Bohemians Praha 4 bílí270
57.Viking TJ Kobylisy B270
58.FBC JELENI UNHOŠŤ270
59.OLYMP FLORBAL Apollon260
60.FBC Slavia Praha270
61.FbC Red Dragons Hořovice270
62.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Boys270
63.FbŠ Bohemians Praha 10270
64.Floor Maniacs Mělník270
65.XPS Network Tatran Střešovice270
66.FAT PIPE Traverza Mukařov270
67.Panthers Praha pink270
68.FC Bučis Team Black260
69.SSK Future ZŠ Brána jazyků270
70.FBC Žraloci Příbram270
71.Florbalová akademie MB-Milovice270
72.OLYMP FLORBAL Achilles270
Obrázek