{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

2. liga juniorů - skupina 2

/ Předpis soutěže

Český florbal Ústecký a Liberecký kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Kladno rozstřílelo Budějovice, Havířov těsně vyhrál nad Rožnovem

včera
Pátek třináctého prosince nabídl šest duelů prvoligové soutěže, během kterých diváci viděli vyrovnané bitvy, ale také...
Obrázek ke článku

Sestřih a rozhovor z vítězného čtvrtfinále

včera
Česká reprezentace v pátek porazila polský tým ve čtvrtfinále mistrovství světa a potvrdila tak, že ve florbalu patří...
Obrázek ke článku

Češky porazily Polsko a míří do semifinále proti domácímu...

včera
Česká reprezentace žen ve čtvrtfinále porazilo Polsko vysoko 11:4 a bude bojovat o medaile. V sobotním semifinále se...
Obrázek ke článku

Švýcarská jízda: Videorozhovor s Romanem Vítkem

včera
Třetí díl Švýcarské jízdy vás nesveze spolu s hráčkou českého národního týmu. K reportérce Ditě Ondrejkové totiž přisedl...
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.1. FBC DDM Děčín IV121002
30
1064660
2.DDM Dynamo Teplice10901
27
1034558
3.ASK Lovosice - LFP12813
25
936825
4.Florbal Teplice12714
22
956926
5.SK BIVOJ LITVÍNOV12705
21
906723
6.FBC Vipers Most10505
15
7082-12
7.FBC DDM Kati Kadaň10406
12
79718
8.BK REAL ROUDNICE n/L10307
9
5980-21
9.TJ Lokomotiva Louny10307
9
5276-24
10.Florbal Chomutov B122010
6
39100-61
11.Florbal Jirkov10109
3
50132-82
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.TJ Turnov10820
26
502228
2.FBC Liberec B10613
19
705812
3.FBC Česká Lípa10433
15
594712
4.FLORBAL JABLONEC10424
14
53530
5.SCC SEMILY10307
9
4354-11
6.SC Podještědí Č. Dub10028
2
4283-41
Výsledky
7. kolo
4. 1. 9:00
FBC Česká Lípa
FLORBAL JABLONEC
-:-
7. kolo
4. 1. 10:25
TJ Turnov
SCC SEMILY
-:-
7. kolo
4. 1. 11:50
FBC Liberec B
FBC Česká Lípa
-:-
7. kolo
4. 1. 13:15
FLORBAL JABLONEC
TJ Turnov
-:-
7. kolo
4. 1. 14:40
SCC SEMILY
FBC Liberec B
-:-
8. kolo
12. 1. 10:00
TJ Turnov
SC Podještědí Č. Dub
-:-
8. kolo
12. 1. 11:25
SCC SEMILY
FBC Česká Lípa
-:-
8. kolo
12. 1. 12:50
SC Podještědí Č. Dub
FLORBAL JABLONEC
-:-
8. kolo
12. 1. 14:15
FBC Česká Lípa
TJ Turnov
-:-
8. kolo
12. 1. 15:40
FLORBAL JABLONEC
SCC SEMILY
-:-
9. kolo
8. 2.
SCC SEMILY
TJ Turnov
-:-
9. kolo
8. 2.
FBC Česká Lípa
SC Podještědí Č. Dub
-:-

​​

Obrázek