{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

2. liga dorostenců - skupina 7

/ Předpis soutěže

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Pardubice obrátily v prodloužení, vysoké výhry mají Sparta s...

včera
Nejvyšší soutěž mužů se vrátila do zápasového tempa. V pátek se odehrálo 15. kolo Tipsport Superligy, kdy se vesměs...
Obrázek ke článku

Ostravské derby vyhrály Vítkovice, v nájezdech uspěl Tatran

včera
Základní část Extraligy žen má své pokračování. Ve 13. kole poměřily síly v městském derby Vítkovice...
Obrázek ke článku

Snad se florbal posune zase o kus dál, říká Matěj Jendrišák

včera
Poprvé v kariéře vedl národní tým jako kapitán po celý cyklus, vyjma přestávky vynucené zraněním, a rovnou do...
Obrázek ke článku

Budějovice se mohou přiblížit Varům, dojde i na boj o třetí místo

včera
Ligové soutěže se vrací do plného chodu. Po světovém šampionátu přichází 16. kolo první ligy, v němž hned několik...
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.FBC ZŠ Uničov8800
24
991386
2.FBC Přerov8710
22
481137
3.FBC Mohelnice8620
20
53449
4.FbC Asper Šumperk8602
18
451728
5.SK K2 Prostějov8512
16
32239
6.Fbc Topgal Šternberk Rookies8413
13
442618
7.FBS Olomouc B8413
13
32266
8.FBC Zeal Lipník8206
6
2736-9
9.FBC Hranice8116
4
1434-20
10.FBC Droždín8107
3
1147-36
11.Fbc Topgal Šternberk Veterans8017
1
1464-50
12.FBC Vikýřovice8008
0
10128-118
Výsledky
9. kolo
22. 12. 9:00
FBC Mohelnice
FBC ZŠ Uničov
- : -
9. kolo
22. 12. 10:10
Fbc Topgal Šternberk Rookies
FBC Vikýřovice
- : -
9. kolo
22. 12. 11:20
Fbc Topgal Šternberk Veterans
FBC Mohelnice
- : -
9. kolo
22. 12. 12:30
FbC Asper Šumperk
Fbc Topgal Šternberk Rookies
- : -
9. kolo
22. 12. 13:40
FBC Vikýřovice
Fbc Topgal Šternberk Veterans
- : -
9. kolo
22. 12. 14:50
FBC ZŠ Uničov
FbC Asper Šumperk
- : -
10. kolo
23. 12. 8:00
FBC Zeal Lipník
FBS Olomouc B
- : -
10. kolo
23. 12. 9:10
SK K2 Prostějov
FBC Hranice
- : -
10. kolo
23. 12. 10:20
FBC Droždín
FBC Zeal Lipník
- : -
10. kolo
23. 12. 11:30
FBC Přerov
SK K2 Prostějov
- : -
10. kolo
23. 12. 12:40
FBC Hranice
FBC Droždín
- : -
10. kolo
23. 12. 13:50
FBS Olomouc B
FBC Přerov
- : -
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.PASKOV SAURIANS8701
21
432221
2.FbC KOVO KM Frýdek-Místek8602
18
372116
3.1. SC TEMPISH Vítkovice B6501
15
291712
4.TJ Slovan Havířov6402
12
322012
5.FBC Ossiko Třinec6402
12
261511
6.Z.F.K. AQM Petrovice8404
12
3037-7
7.S.K. P.E.M.A. OPAVA8314
10
3135-4
8.FBC ORCA KRNOV8305
9
3133-2
9.FBC TIGERS PORUBA8206
6
2042-22
10.1. FBK Rožnov p/R6105
3
1723-6
11.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.8017
1
1950-31
Výsledky
10. kolo
16. 12. 8:00
TJ Slovan Havířov
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
- : -
9. kolo
16. 12. 9:00
FBC ORCA KRNOV
FBC TIGERS PORUBA
- : -
10. kolo
16. 12. 9:10
1. SC TEMPISH Vítkovice B
FBC Ossiko Třinec
- : -
9. kolo
16. 12. 10:10
PASKOV SAURIANS
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
- : -
10. kolo
16. 12. 10:20
Z.F.K. AQM Petrovice
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
- : -
9. kolo
16. 12. 11:20
1. FBK Rožnov p/R
FBC ORCA KRNOV
- : -
10. kolo
16. 12. 11:30
TJ Slovan Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice B
- : -
9. kolo
16. 12. 12:30
FBC TIGERS PORUBA
PASKOV SAURIANS
- : -
10. kolo
16. 12. 12:40
FBC Ossiko Třinec
Z.F.K. AQM Petrovice
- : -
9. kolo
16. 12. 13:40
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
1. FBK Rožnov p/R
- : -
11. kolo
19. 1.
PASKOV SAURIANS
S.K. P.E.M.A. OPAVA
- : -
11. kolo
19. 1.
FBC ORCA KRNOV
TJ Slovan Havířov
- : -
Obrázek