{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

2. liga dorostenců - skupina 7

/ Předpis soutěže

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

2019/2020: TJ Sokol Královské Vinohrady

včera
Do startu nejvyšší soutěže mužů zbývají přesně tři týdny.  Aby se i letos počítal tým z Vinohrad mezi superligové...
Obrázek ke článku

2019/2020: K1 Flobal Židenice

před 2 dny
Dvaadvacet dní zbývá do startu Extraligy žen a mužské superligy pro sezónu 2019/2020. Na řadě je představit si druhý...
Obrázek ke článku

2019/2020: Sokol Pardubice

22. 8. 2019
Do startu nejvyšších soutěží zbývá třiadvacet dní. Od roku 2013 mezi elitními mužskými celky nechyběl tým Sokola...
Obrázek ke článku

2019/2020: Bulldogs Brno

21. 8. 2019
Spolu s mužskou nejvyšší soutěží za něco málo přes tři týdny odstartuje i nejvyšší soutěž žen. V sezóně 2019/2020 v...
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.FBC Hranice0000
0
000
2.FBC Mohelnice0000
0
000
3.FBC Přerov B0000
0
000
4.FBC Zeal Lipník0000
0
000
5.FBC ZŠ Uničov0000
0
000
6.FBS Olomouc B0000
0
000
7.FbC Asper Šumperk0000
0
000
8.Fbc Topgal Šternberk0000
0
000
9.SK K2 Prostějov0000
0
000
Výsledky
2. kolo
22. 9. 12:00
FBC ZŠ Uničov
FBS Olomouc B
-:-
2. kolo
22. 9. 13:10
SK K2 Prostějov
FBC Mohelnice
-:-
1. kolo
22. 9. 14:30
FbC Asper Šumperk
Fbc Topgal Šternberk
-:-
2. kolo
22. 9. 14:40
FBC Mohelnice
FBC ZŠ Uničov
-:-
1. kolo
22. 9. 15:40
FBC Zeal Lipník
FBC Hranice
-:-
2. kolo
22. 9. 15:50
FBS Olomouc B
SK K2 Prostějov
-:-
1. kolo
22. 9. 16:50
Fbc Topgal Šternberk
FBC Přerov B
-:-
1. kolo
22. 9. 18:00
FBC Hranice
FbC Asper Šumperk
-:-
1. kolo
22. 9. 19:10
FBC Přerov B
FBC Zeal Lipník
-:-
4. kolo
5. 10.
FBS Olomouc B
FbC Asper Šumperk
-:-
4. kolo
5. 10.
FBC Mohelnice
FBC Zeal Lipník
-:-
4. kolo
5. 10.
FbC Asper Šumperk
FBC Mohelnice
-:-
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.1. FBK Rožnov p/R0000
0
000
2.1. SC TEMPISH Vítkovice B0000
0
000
3.1.MVIL Ostrava0000
0
000
4.FBC Ossiko Třinec0000
0
000
5.FBC Spartak Bílovec0000
0
000
6.FBC Vikings Kopřivnice0000
0
000
7.FbC KOVO KM Frýdek-Místek0000
0
000
8.PASKOV SAURIANS0000
0
000
9.S.K. P.E.M.A. OPAVA0000
0
000
10.TJ Slovan Havířov0000
0
000
11.Z.F.K. AQM Petrovice0000
0
000

Obrázek