{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

PHaSČ přebor mužů

/ Předpis soutěže

Český florbal Praha a Středočeský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

Dařilo se týmům z dolních pozic Superligy, Vítkovice zdolaly...

včera
Páteční utkání přinesla zajímavé souboje. Ve 13. kole Tipsport Superligy často bodovala mužstva, která hrají ve spodní...
Obrázek ke článku

Vítkovice přivítají ve šlágru kola Chodov

před 2 dny
Páteční den nabídne z 13. kola Tipsport Superligy mužů hned pětici zápasů. Od devatenácti hodin začnou zápasy ve...
Obrázek ke článku

VIDEO: Tihle florbalisté budou reprezentovat Česko na domácím...

13. 11. 2018
Pražský šampionát se nezadržitelně blíží a Českou republiku na něm bude reprezentovat dvacítka florbalistů, které ve...
Obrázek ke článku

VIDEO: Záznam nominační tiskové konference

13. 11. 2018
Po deseti letech bude český národní tým bojovat o medaili na domácím hřišti před českými fanoušky. Na tiskové konferenci...
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.SK DESPERADOS6501
15
502129
2.FAT PIPE FLORBAL CHODOV C6501
15
392118
3.Prague Amigos CRPA6402
12
29254
4.FBC Žraloci Příbram4301
9
201010
5.TBC Horoměřice4220
8
18126
6.FBC Merkur Praha6222
8
31283
7.Fbk Buldoci Radotín B6204
6
2535-10
8.SK Alien Nation Černošice6123
5
3236-4
9.FLK Zdar Bar4103
3
717-10
10.FBC TJ Lokomotiva Zdice6105
3
2747-20
11.FbK 1996 Příbram6105
3
2248-26
Výsledky
4. kolo
18. 11. 9:00
TBC Horoměřice
Fbk Buldoci Radotín B
- : -
4. kolo
18. 11. 10:10
Prague Amigos CRPA
FBC Merkur Praha
- : -
4. kolo
18. 11. 11:20
FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
TBC Horoměřice
- : -
4. kolo
18. 11. 12:30
Fbk Buldoci Radotín B
Prague Amigos CRPA
- : -
4. kolo
18. 11. 13:40
FBC Merkur Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
- : -
4. kolo
18. 11. 14:50
FBC TJ Lokomotiva Zdice
FBC Žraloci Příbram
- : -
4. kolo
18. 11. 16:00
FbK 1996 Příbram
FLK Zdar Bar
- : -
4. kolo
18. 11. 17:10
SK Alien Nation Černošice
FBC TJ Lokomotiva Zdice
- : -
4. kolo
18. 11. 18:20
FBC Žraloci Příbram
FbK 1996 Příbram
- : -
4. kolo
18. 11. 19:30
FLK Zdar Bar
SK Alien Nation Černošice
- : -
5. kolo
22. 12. 8:00
SK Alien Nation Černošice
Fbk Buldoci Radotín B
- : -
5. kolo
22. 12. 9:10
SK DESPERADOS
FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
- : -
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.TJ Lokomotiva Rakovník A8611
19
402416
2.Kanonýři Kladno C6600
18
432617
3.AIK Steel Kladno6411
13
472522
4.IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!8413
13
35332
5.IBK Tajula8404
12
544014
6.FBC Blue Horses8305
9
27261
7.SK Kladno Raisins8305
9
3034-4
8.FBC Falcons Žižkov8305
9
3353-20
9.VŠSK MFF Praha6204
6
3134-3
10.FBC YOUNG BOYS6204
6
2633-7
11.Poison TJ JUNIOR PRAHA8116
4
1452-38
Výsledky
5. kolo
15. 12. 9:00
FBC Falcons Žižkov
TJ Lokomotiva Rakovník A
- : -
5. kolo
15. 12. 10:10
AIK Steel Kladno
Poison TJ JUNIOR PRAHA
- : -
5. kolo
15. 12. 11:20
TJ Lokomotiva Rakovník A
IBK Tajula
- : -
5. kolo
15. 12. 12:30
Poison TJ JUNIOR PRAHA
FBC Falcons Žižkov
- : -
5. kolo
15. 12. 13:40
IBK Tajula
AIK Steel Kladno
- : -
5. kolo
15. 12. 14:50
VŠSK MFF Praha
FBC Blue Horses
- : -
5. kolo
15. 12. 16:00
FBC YOUNG BOYS
IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!
- : -
5. kolo
15. 12. 17:10
Kanonýři Kladno C
VŠSK MFF Praha
- : -
5. kolo
15. 12. 18:20
FBC Blue Horses
IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!
- : -
5. kolo
15. 12. 19:30
FBC YOUNG BOYS
Kanonýři Kladno C
- : -
6. kolo
13. 1.
Kanonýři Kladno C
AIK Steel Kladno
- : -
6. kolo
13. 1.
IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!
FBC Falcons Žižkov
- : -
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.SK B.U.H. Praha6510
16
352312
2.Florbalová akademie MB "B"6420
14
351817
3.FBC Slavia Praha B6411
13
31238
4.Florbal Neratovice4400
12
26323
5.FBC DYNAMIS6312
10
372413
6.FbC Engineers6213
7
3132-1
7.TJ Sokol Kostelec nad Labem6204
6
2141-20
8.FBK VŠSK PaedF UK Praha4112
4
1518-3
9.FBC Kralupy n/V B4103
3
1020-10
10.FBC Lions Mladá Boleslav6015
1
1329-16
11.FBC Hamsters Vysočany6006
0
1538-23
Výsledky
4. kolo
18. 11. 9:00
FBC Kralupy n/V B
FBC Hamsters Vysočany
- : -
4. kolo
18. 11. 10:10
FBC Lions Mladá Boleslav
FbC Engineers
- : -
4. kolo
18. 11. 11:20
FBC Slavia Praha B
FBC Kralupy n/V B
- : -
4. kolo
18. 11. 12:30
FBC Hamsters Vysočany
FBC Lions Mladá Boleslav
- : -
4. kolo
18. 11. 13:40
FbC Engineers
FBC Slavia Praha B
- : -
4. kolo
18. 11. 14:50
FBC DYNAMIS
FBK VŠSK PaedF UK Praha
- : -
4. kolo
18. 11. 16:00
TJ Sokol Kostelec nad Labem
Florbal Neratovice
- : -
4. kolo
18. 11. 17:10
SK B.U.H. Praha
FBC DYNAMIS
- : -
4. kolo
18. 11. 18:20
FBK VŠSK PaedF UK Praha
TJ Sokol Kostelec nad Labem
- : -
4. kolo
18. 11. 19:30
Florbal Neratovice
SK B.U.H. Praha
- : -
5. kolo
22. 12.
SK B.U.H. Praha
FBC Hamsters Vysočany
- : -
5. kolo
22. 12.
Florbalová akademie MB "B"
FBC Slavia Praha B
- : -
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Tatran Střešovice C U236501
15
442618
2.Prague Tigers C6411
13
402614
3.BLACK ANGELS D DASTA6312
10
432815
4.FBC VŠTJ Ekonom Praha6312
10
342212
5.FBC Draci Říčany6303
9
31247
6.SK Florbal Benešov B4301
9
23203
7.FKMP Praha6213
7
2640-14
8.FBC Pitbulls Kolín B4202
6
1924-5
9.FBC Texas Longhorns B6204
6
1837-19
10.Florbal Praha4103
3
20164
11.Noxa TJ Ruzyně A6006
0
1247-35
Výsledky
4. kolo
17. 11. 8:00
Florbal Praha
Tatran Střešovice C U23
- : -
4. kolo
17. 11. 9:10
FBC Texas Longhorns B
FKMP Praha
- : -
4. kolo
17. 11. 10:20
FBC VŠTJ Ekonom Praha
Florbal Praha
- : -
4. kolo
17. 11. 11:30
Tatran Střešovice C U23
FBC Texas Longhorns B
- : -
4. kolo
17. 11. 12:40
FKMP Praha
FBC VŠTJ Ekonom Praha
- : -
4. kolo
17. 11. 13:50
BLACK ANGELS D DASTA
SK Florbal Benešov B
- : -
4. kolo
17. 11. 15:00
FBC Draci Říčany
FBC Pitbulls Kolín B
- : -
4. kolo
17. 11. 16:10
Prague Tigers C
BLACK ANGELS D DASTA
- : -
4. kolo
17. 11. 17:20
SK Florbal Benešov B
FBC Draci Říčany
- : -
4. kolo
17. 11. 18:30
FBC Pitbulls Kolín B
Prague Tigers C
- : -
Obrázek