{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

PHaSČ soutěž mužů

/ Předpis soutěže

Český florbal Praha a Středočeský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

School match ve Znojmě ovládly po přestřelce Pardubice

před 2 dny
Historicky první School match ve Znojmě nabídl dramatickou sedmnáctigólovou přestřelku, ze které vyšly vítězně...
Obrázek ke článku

ONLINE: O ženský pohár hrají Chodov s Ostravou

dnes
Vrchol Poháru České pojišťovny žen v Olomouci odstartoval. Ve finálovém utkání právě hrají florbalistky Chodova a...
Obrázek ke článku

Napínavý závěr zvládly Pardubice a vítězí ve finále poháru

dnes
Známe prvního vítěze Poháru České pojišťovny. V mužském finále na sebe narazili hráči Liberce a Pardubic, kteří...
Obrázek ke článku

Chodov s Ostravou zabojují o ženský Pohár České pojišťovny

dnes
Závěrečný zápas čeká také Pohár České pojišťovny žen. Do finále postoupila družstva Chodova a Ostravy, která budou v...
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Sépiáci Panthers Praha D121011
31
713140
2.PALERMO PŘÍBRAM10802
24
624220
3.FBC Falcons Žižkov B12723
23
40391
4.Sport Eden Beroun10613
19
634122
5.TJ Sokol Dobříš10613
19
534211
6.FBC Vokovický Šavle10514
16
44440
7.TJ Sokol Královské Vinohrady D10406
12
3437-3
8.Lisboa 9910307
9
4258-16
9.FbC Red Dragons Hořovice B12309
9
3252-20
10.Las Plantas Original B12309
9
5091-41
11.SOKOL CHODOV122010
6
4963-14
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C10712
22
493217
2.FBC Ressler boys10532
18
36315
3.FBC JELENI UNHOŠŤ10523
17
573621
4.FBC Penguins Praha8521
17
402713
5.Šneci z Pěšin8503
15
473413
6.FBK Vosy Praha DDM P2 B8503
15
35296
7.FBC DYNAMIS B10424
14
37352
8.J.B.M. Praha8413
13
37289
9.GLADIATOR TEAM BEROUN10226
8
4058-18
10.FBC Uhříněves10109
3
3067-37
11.TJ Lokomotiva Rakovník B8017
1
1647-31
Výsledky
6. kolo
19. 1. 8:00
FBC JELENI UNHOŠŤ
FBK Vosy Praha DDM P2 B
- : -
6. kolo
19. 1. 9:10
J.B.M. Praha
FBC Ressler boys
- : -
6. kolo
19. 1. 10:20
FBK Vosy Praha DDM P2 B
FBC DYNAMIS B
- : -
6. kolo
19. 1. 11:30
FBC Ressler boys
FBC JELENI UNHOŠŤ
- : -
6. kolo
19. 1. 12:40
FBC DYNAMIS B
J.B.M. Praha
- : -
6. kolo
19. 1. 13:50
TJ Lokomotiva Rakovník B
GLADIATOR TEAM BEROUN
- : -
6. kolo
19. 1. 15:00
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C
Šneci z Pěšin
- : -
6. kolo
19. 1. 16:10
TJ Lokomotiva Rakovník B
FBC Penguins Praha
- : -
6. kolo
19. 1. 17:20
GLADIATOR TEAM BEROUN
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C
- : -
6. kolo
19. 1. 18:30
Šneci z Pěšin
FBC Penguins Praha
- : -
7. kolo
10. 2. 9:00
GLADIATOR TEAM BEROUN
Šneci z Pěšin
- : -
7. kolo
10. 2. 10:10
J.B.M. Praha
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C
- : -
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Florbal TJ Kobylisy C101000
30
722448
2.AIK Steel Kladno B8710
22
582929
3.FT Sokol Praha-Břevnov B10613
19
443410
4.Floor Maniacs Mělník10505
15
46415
5.FBC Hornets Praha8404
12
30273
6.Game Over Praha8404
12
3033-3
7.Floorball Club FALCON B10406
12
4148-7
8.Florbal Neratovice B10316
10
2143-22
9.FBC YOUNG BOYS "B"10316
10
1942-23
10.FK Spartak Praha8125
5
1725-8
11.FBC RIPPERS Praha8008
0
1951-32
Výsledky
6. kolo
20. 1. 9:00
Game Over Praha
FBC Hornets Praha
- : -
6. kolo
20. 1. 10:10
Floor Maniacs Mělník
Florbal TJ Kobylisy C
- : -
6. kolo
20. 1. 11:20
FK Spartak Praha
FBC Hornets Praha
- : -
6. kolo
20. 1. 12:30
Game Over Praha
Floor Maniacs Mělník
- : -
6. kolo
20. 1. 13:40
Florbal TJ Kobylisy C
FK Spartak Praha
- : -
6. kolo
20. 1. 14:50
Floorball Club FALCON B
AIK Steel Kladno B
- : -
6. kolo
20. 1. 16:00
Florbal Neratovice B
FBC RIPPERS Praha
- : -
6. kolo
20. 1. 17:10
AIK Steel Kladno B
FT Sokol Praha-Břevnov B
- : -
6. kolo
20. 1. 18:20
FBC RIPPERS Praha
Floorball Club FALCON B
- : -
6. kolo
20. 1. 19:30
FT Sokol Praha-Břevnov B
Florbal Neratovice B
- : -
7. kolo
9. 2. 8:00
Floor Maniacs Mělník
FK Spartak Praha
- : -
7. kolo
9. 2. 9:10
AIK Steel Kladno B
Florbal TJ Kobylisy C
- : -
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.SK B.U.H. Praha B12633
21
55487
2.Sport Kolín Pátečníci10622
20
523814
3.FBC Vokurky10613
19
382810
4.FBC Snipers Poděbrady10532
18
46388
5.FbK Neveklov10604
18
47416
6.Prague Tigers D10523
17
473512
7.VSK ČVUT Praha Neo12417
13
4050-10
8.SK Black Dragons12345
13
5064-14
9.Fbk Koleje Slovan 10334
12
4244-2
10.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou12327
11
5167-16
11.FBC LYNX12219
7
4863-15
Výsledky
6. kolo
13. 1. 9:00
Fbk Koleje Slovan
Prague Tigers D
4:4
6. kolo
13. 1. 10:10
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
FBC Snipers Poděbrady
7:9
6. kolo
13. 1. 11:20
Fbk Koleje Slovan
SK B.U.H. Praha B
6:5
6. kolo
13. 1. 12:30
FBC Snipers Poděbrady
Prague Tigers D
1:3
6. kolo
13. 1. 13:40
SK B.U.H. Praha B
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
4:4
6. kolo
13. 1. 14:50
SK Black Dragons
FBC Vokurky
4:4
6. kolo
13. 1. 16:00
VSK ČVUT Praha Neo
FbK Neveklov
3:4
6. kolo
13. 1. 17:10
FBC Vokurky
FBC LYNX
6:3
6. kolo
13. 1. 18:20
FbK Neveklov
SK Black Dragons
3:6
6. kolo
13. 1. 19:30
FBC LYNX
VSK ČVUT Praha Neo
5:6
Obrázek