{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

PHaSČ soutěž mužů

/ Předpis soutěže

Český florbal Praha a Středočeský kraj

Česká pojišťovna
Obrázek ke článku

VIDEO: Tihle florbalisté budou reprezentovat Česko na domácím...

dnes
Pražský šampionát se nezadržitelně blíží a Českou republiku na něm bude reprezentovat dvacítka florbalistů, které ve...
Obrázek ke článku

VIDEO: Záznam nominační tiskové konference

dnes
Po deseti letech bude český národní tým bojovat o medaili na domácím hřišti před českými fanoušky. Na tiskové konferenci...
Obrázek ke článku

Urbánková s Koníčkovou o sto startech za reprezentaci: Naše...

včera
Dlouhodobá statistika je řadí k legendám reprezentace. Hana Koníčková a Tereza Urbánková překonaly v minulých zápasech...
Obrázek ke článku

Nabídka práce: Regionální metodik Jihomoravský a Zlínský kraj

dnes
Chceš pracovat ve florbalovém prostředí? Rád/a cestuješ, umíš si zorganizovat svůj čas a máš pozitivní přístup...
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Sépiáci Panthers Praha D8710
22
562432
2.TJ Sokol Dobříš8602
18
483612
3.FBC Vokovický Šavle8512
16
38353
4.Sport Eden Beroun6411
13
422220
5.FBC Falcons Žižkov B8413
13
2530-5
6.PALERMO PŘÍBRAM6402
12
372611
7.Lisboa 996204
6
2326-3
8.TJ Sokol Královské Vinohrady D6204
6
2428-4
9.Las Plantas Original B8206
6
3667-31
10.SOKOL CHODOV8107
3
2841-13
11.FbC Red Dragons Hořovice B8107
3
2143-22
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.FBC Ressler boys6420
14
25187
2.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C6411
13
352114
3.FBC JELENI UNHOŠŤ6321
11
362610
4.FBC Penguins Praha6321
11
29236
5.J.B.M. Praha6312
10
29209
6.FBC DYNAMIS B6312
10
23185
7.FBK Vosy Praha DDM P2 B4202
6
18144
8.Šneci z Pěšin4202
6
2122-1
9.FBC Uhříněves6105
3
2140-19
10.TJ Lokomotiva Rakovník B4013
1
1023-13
11.GLADIATOR TEAM BEROUN6006
0
1941-22
Výsledky
4. kolo
25. 11. 8:00
Šneci z Pěšin
FBC DYNAMIS B
- : -
4. kolo
25. 11. 9:10
GLADIATOR TEAM BEROUN
FBC Uhříněves
- : -
4. kolo
25. 11. 10:20
FBC JELENI UNHOŠŤ
Šneci z Pěšin
- : -
4. kolo
25. 11. 11:30
FBC DYNAMIS B
GLADIATOR TEAM BEROUN
- : -
4. kolo
25. 11. 12:40
FBC Uhříněves
FBC JELENI UNHOŠŤ
- : -
4. kolo
25. 11. 13:50
FBC Ressler boys
TJ Lokomotiva Rakovník B
- : -
4. kolo
25. 11. 15:00
J.B.M. Praha
FBK Vosy Praha DDM P2 B
- : -
4. kolo
25. 11. 16:10
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C
FBC Ressler boys
- : -
4. kolo
25. 11. 17:20
TJ Lokomotiva Rakovník B
J.B.M. Praha
- : -
4. kolo
25. 11. 18:30
FBK Vosy Praha DDM P2 B
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C
- : -
5. kolo
22. 12.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C
FBC DYNAMIS B
- : -
5. kolo
22. 12.
FBC Penguins Praha
FBC JELENI UNHOŠŤ
- : -
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Florbal TJ Kobylisy C6600
18
411724
2.AIK Steel Kladno B6510
16
392019
3.FT Sokol Praha-Břevnov B6411
13
301713
4.FBC Hornets Praha6402
12
27216
5.Game Over Praha4202
6
1416-2
6.Floorball Club FALCON B6204
6
2329-6
7.Florbal Neratovice B6204
6
1426-12
8.FK Spartak Praha4112
4
910-1
9.FBC YOUNG BOYS "B"6114
4
1229-17
10.Floor Maniacs Mělník6105
3
1827-9
11.FBC RIPPERS Praha4004
0
520-15
Výsledky
4. kolo
18. 11. 9:00
Florbal Neratovice B
FK Spartak Praha
- : -
4. kolo
18. 11. 10:10
Floor Maniacs Mělník
FBC YOUNG BOYS "B"
- : -
4. kolo
18. 11. 11:20
FK Spartak Praha
Floorball Club FALCON B
- : -
4. kolo
18. 11. 12:30
FBC YOUNG BOYS "B"
Florbal Neratovice B
- : -
4. kolo
18. 11. 13:40
Floorball Club FALCON B
Floor Maniacs Mělník
- : -
4. kolo
18. 11. 14:50
FT Sokol Praha-Břevnov B
Game Over Praha
- : -
4. kolo
18. 11. 16:00
AIK Steel Kladno B
FBC RIPPERS Praha
- : -
4. kolo
18. 11. 17:10
Florbal TJ Kobylisy C
FT Sokol Praha-Břevnov B
- : -
4. kolo
18. 11. 18:20
Game Over Praha
AIK Steel Kladno B
- : -
4. kolo
18. 11. 19:30
FBC RIPPERS Praha
Florbal TJ Kobylisy C
- : -
5. kolo
22. 12. 9:00
Florbal TJ Kobylisy C
Floorball Club FALCON B
- : -
5. kolo
22. 12. 10:10
FBC Hornets Praha
Florbal Neratovice B
- : -
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Sport Kolín Pátečníci6501
15
331914
2.FBC Vokurky6402
12
21156
3.SK B.U.H. Praha B6402
12
24195
4.FBC Snipers Poděbrady4310
10
21129
5.Prague Tigers D6312
10
26215
6.SK Black Dragons6213
7
2231-9
7.FbK Neveklov4202
6
1920-1
8.Fbk Koleje Slovan 4121
5
17152
9.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou6114
4
2435-11
10.FBC LYNX6105
3
2835-7
11.VSK ČVUT Praha Neo6105
3
1629-13
Výsledky
4. kolo
17. 11. 9:00
SK Black Dragons
SK B.U.H. Praha B
- : -
4. kolo
17. 11. 10:10
VSK ČVUT Praha Neo
FBC Snipers Poděbrady
- : -
4. kolo
17. 11. 11:20
SK B.U.H. Praha B
Sport Kolín Pátečníci
- : -
4. kolo
17. 11. 12:30
FBC Snipers Poděbrady
SK Black Dragons
- : -
4. kolo
17. 11. 13:40
Sport Kolín Pátečníci
VSK ČVUT Praha Neo
- : -
4. kolo
17. 11. 14:50
FBC LYNX
Fbk Koleje Slovan
- : -
4. kolo
17. 11. 16:00
FBC Vokurky
FbK Neveklov
- : -
4. kolo
17. 11. 17:10
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
FBC LYNX
- : -
4. kolo
17. 11. 18:20
Fbk Koleje Slovan
FBC Vokurky
- : -
4. kolo
17. 11. 19:30
FbK Neveklov
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
- : -
5. kolo
16. 12.
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
SK Black Dragons
- : -
5. kolo
16. 12.
Prague Tigers D
VSK ČVUT Praha Neo
- : -
Obrázek