{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

1. liga dorostenců

/ Předpis soutěže

Český florbal

Obrázek ke článku

Vítkovice porazily Chodov, Sparta otáčela duel s Tatranem

včera
Šesté kolo Superligy florbalu přineslo první letošní výhru Ostravy. Tamější FBC bodovalo na domácí půdě nad Hattrickem...
Obrázek ke článku

Dvouciferné výhry a cenný skalp Židenic proti Panthers

včera
Ve všech sobotních zápasech šestého kola Extraligy žen padlo deset a více branek. Výsledkem 17:0 uspěly Vítkovice nad...
Obrázek ke článku

Havířovu vládne Torpedo, Kladno ztratilo bod proti Gullivers

dnes
Šesté kolo prvoligové soutěže nabídlo divákům skvělou podívanou, během niž se nemohli za žádnou cenu nudit. V Havířově...
Obrázek ke článku

HIGHLIGHTS: Podívejte se na sestřihy z 6. kola Superligy

dnes
Podívejte se na všechny gólové sestřihy ze zápasů 6. kola Superligy mužů.

1. liga dorostenců – skupina A

/ Předpis soutěže
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Tatran Střešovice4400
12
42933
2.Florbal Ústí4202
6
261313
3.FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice4202
6
24177
4.Florbal Chomutov4202
6
2427-3
5.FB Hurrican Karlovy Vary4004
0
757-50
6.Kanonýři Kladno modří4400
12
521339
7.FBC DDM Kati Kadaň4301
9
36288
8.DDM Dynamo Teplice A4202
6
2637-11
9.Prague Tigers4103
3
1433-19
10.SK BIVOJ LITVÍNOV4004
0
1936-17

1. liga dorostenců – skupina B

/ Předpis soutěže
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.ACEMA Sparta Praha UNYP4301
9
251510
2.FbŠ Bohemians DDM Praha 74220
8
24177
3.FBC Liberec4112
4
2224-2
4.Sokoli Pardubice4112
4
1521-6
5.FbC Hradec Králové 4103
3
817-9
6.FBC Česká Lípa4310
10
311813
7.Florbal Primátor Náchod4301
9
24195
8.Technology Florbal MB Black4121
5
20200
9.FC Bučis Team4103
3
1824-6
10.BLACK ANGELS4013
1
1729-12

1. liga dorostenců – skupina C

/ Předpis soutěže
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.FAT PIPE FLORBAL CHODOV4400
12
47443
2.FBŠ SLAVIA Plzeň4301
9
1622-6
3.Panthers Praha4112
4
23203
4.FBC Štíři Č. Budějovice4112
4
1630-14
5.FBC Došwich Milevsko4004
0
430-26
6.FBC Draci Říčany bílí4310
10
281513
7.FbC Plzeň4310
10
18108
8.FbC Strakonice4202
6
16160
9.Florbalová škola Plzeň4013
1
1625-9
10.SK Meťák České Budějovice4013
1
1729-12

1. liga dorostenců – skupina D

/ Předpis soutěže
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers4400
12
29821
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno4301
9
321913
3.Hippos Žďár n/S.4202
6
2442-18
4.PSKC Okříšky4103
3
2528-3
5.Bulldogs Brno4004
0
1932-13
6.TJ Znojmo LAUFEN CZ4400
12
44638
7.FBŠ Jihlava4202
6
1926-7
8.FbK Orlicko-Třebovsko4202
6
2428-4
9.FK Slovan J.Hradec4103
3
1433-19
10.Snipers Třebíč4103
3
2230-8

1. liga dorostenců – skupina E

/ Předpis soutěže
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.1. SC TEMPISH Vítkovice4301
9
281711
2.FBC ČPP OSTRAVA4211
7
33330
3.FBS Olomouc4121
5
28244
4.PANTHERS OTROKOVICE4121
5
2428-4
5.Florbal Exelsior Havířov4013
1
2233-11
6.Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod4310
10
301119
7.FBC Přerov4301
9
271710
8.Zlín Lions4211
7
291811
9.Florbal Vsetín4013
1
1027-17
10.FBC SLOVÁCKO4013
1
528-23
Výsledky
3. kolo
19. 10. 10:00
PANTHERS OTROKOVICE
Zlín Lions
-:-
3. kolo
19. 10. 11:30
Florbal Vsetín
FBC SLOVÁCKO
-:-
3. kolo
19. 10. 13:00
Zlín Lions
Florbal Exelsior Havířov
-:-
3. kolo
19. 10. 14:30
FBC SLOVÁCKO
PANTHERS OTROKOVICE
-:-
3. kolo
19. 10. 16:00
Florbal Exelsior Havířov
Florbal Vsetín
-:-
13. kolo
20. 10. 10:00
FBC Přerov
FBC ČPP OSTRAVA
-:-
13. kolo
20. 10. 11:30
FBS Olomouc
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
-:-
13. kolo
20. 10. 13:00
FBC ČPP OSTRAVA
1. SC TEMPISH Vítkovice
-:-
13. kolo
20. 10. 14:30
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
FBC Přerov
-:-
13. kolo
20. 10. 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBS Olomouc
-:-
14. kolo
2. 11. 10:00
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
-:-
14. kolo
2. 11. 11:30
FBS Olomouc
FBC ČPP OSTRAVA
-:-

Obrázek