Generálním partnerem projektu opět Komerční banka!

Soutěž pro střední školy, kterou ve školním roce 2018/2019 pořádá Český florbal, opět ponese název KB FLORBAL CHALLENGE. Díky Komerční bance se tak diváci i samotní účastníci turnaje mohou i letos těšit na zajímavé ceny. Turnaj bude sponzorovaný nejen generálním partnerem Komerční bankou, ale i dalšími partnery jako ČEPS, Česká pošta a Florbal Expert, kteří se postarají o prestiž akce a hodnotné ceny pro úspěšné účastníky.

Komerční banka, a.s. je bankovní instituce působící na českém kapitálovém trhu z většiny vlastněná finanční skupinou Société Générale. Komerční banka poskytuje finanční produkty a služby pro občany, podnikatele, malé i velké podniky a státní správu.

Čeps: Posláním společnosti ČEPS je zajišťovat spolehlivé provozování a rozvoj přenosové soustavy, mezinárodní spolupráci v rámci propojených soustav a poskytovat uživatelům přenosové soustavy přenos elektřiny, systémové služby a nediskriminační přístup k přenosové soustavě za konkurenceschopné ceny.

 

Česká pošta, s.p., je státní podnik provozující poštovní služby na území České republiky a se zhruba 33 tisíci zaměstnanců největší českou firmou podle počtu zaměstnanců. V současné době má Česká pošta napříč celou republikou téměř 3.500 pošt.

Florbal Expert je sportovní prodejna se specializací na florbal, která byla otevřena v roce 2002 v Praze a o pár let později v Ostravě. Jejím majitelem je společnost Spinflo s.r.o., která je výhradním distributorem florbalových značek Unihoc a Zone, a dále značky McDavid specializující se na ortézy, sportovní chrániče a funkční textil.

 

 


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/partneri-projektu/