Generální partner

Subterra a.s. je multioborovou stavební společností s 55letou tradicí, patří do koncernu Skupina Metrostav. Realizuje především podzemní, pozemní a dopravní stavby a technická zařízení budov. Kromě Česka působí také v zahraniční, na Slovensku, v Maďarsku, Německu a Švédsku, kde se podílí na významných infrastrukturních projektech. Stejně jako na kvalitním provedení staveb a moderních technologiích si zakládá na udržitelném, etickém a společensky odpovědném přístupu k podnikání.

Hlavní partneři

Čeps: Posláním společnosti ČEPS je zajišťovat spolehlivé provozování a rozvoj přenosové soustavy, mezinárodní spolupráci v rámci propojených soustav a poskytovat uživatelům přenosové soustavy přenos elektřiny, systémové služby a nediskriminační přístup k přenosové soustavě za konkurenceschopné ceny.

Česká pošta, s.p., je státní podnik provozující poštovní služby na území České republiky a se zhruba 33 tisíci zaměstnanců největší českou firmou podle počtu zaměstnanců. V současné době má Česká pošta napříč celou republikou téměř 3.500 pošt.

Florbal Expert je sportovní prodejna se specializací na florbal, která byla otevřena v roce 2002 v Praze a o pár let později v Ostravě. Jejím majitelem je společnost Spinflo s.r.o., která je výhradním distributorem florbalových značek Unihoc a Zone, a dále značky McDavid specializující se na ortézy, sportovní chrániče a funkční textil.

Ámos vision  je interaktivní dotyková nástěnka, která přináší praktické i zábavné informace žákům a učitelům.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/partneri-projektu/