Pohár středních škol startuje, nově jako Subterra Cup

Zapojte se se svou školou do florbalového dění! Ve středu 6. října byly spuštěny registrace do oblíbeného středoškolského poháru. Ten se znovu rozběhne po vynucené covidové pauze. Navíc získal silného partnera a nově tak ponese název Subterra Cup.

Již v listopadu odstartuje další ročník jedné z největších sportovní akcí u nás a hned s novým generálním partnerem. Tím je úspěšná česká stavební společnost Subterra, která působí v Česku i v zahraničí.

„Jsme rádi, že i v dnešní složité době můžeme podpořit středoškolské sportovní aktivity a s Českým florbalem spolupracovat na jedné z největších tuzemských akcí tohoto druhu. Do turnaje přinášíme nejen své jméno, ale také řadu novinek, na které se mohou těšit hráči i fanoušci,“ říká obchodní ředitel společnosti Subterra Jiří Tesař.

„Jsme rádi, že jsme pro následující ročníky středoškolského turnaje získali ve společnosti Subterra silného partnera a můžeme tak společně přispět k dalšímu rozvoji mládežnického florbalu,“ dodává ke spolupráci prezident Českého florbalu Daniel Novák.

Subterra Cup startuje okresními koly na začátku listopadu. Chcete se se svou školou zúčastnit? Více informací na www.subterracup.cz, uzávěrka přihlášek je 24. října

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/pohar-strednich-skol-startuje-nove-jako-subterra-cup/