Sokolovsku kralují gymnazisté. Karlovarsku zase odborné školy

Další ročník středoškolského turnaje KB FLORBAL CHALLENGE je tady. A s ním i jeho první fáze, tedy okresní kola. Sen o Superfinále florbalu 2019 zatím může žít pětice postupujících. Zatímco v sokolovském okrese kralovala gymnázia, v tom karlovarském se radovaly odborné školy.

Karlovarská hala míčových sportů přivítala okresní kolo stejnojmenného okresu. Do lázeňské a zároveň krajské metropole se sjela pětice celků. Tři nejlepší mohli pomýšlet na postup do krajské eliminace. A byly to samé odborné školy, které si to mezi sebou rozdaly. Dalovičtí Logboys, tedy kluci zaměření na logistiku, a karlovarští Borci, čili reprezentanti školy zaměřené na stravování a služby své putování turnajem skončili už v základní skupině.

Radují se lesníci ze Žlutice s označením SLŠ Žlutice, karlovarská obchodní akademie s názvem Obchodka a jako jediná neporažená Průmka Ostrov, čili průmyslová škola z města zpod Krušných hor.

V chodovské sportovní hale se utkala čtveřice týmů o dvě postupová místa. A dvojice odborných škol zde měla tentokrát smůlu. ISŠTE Sokolov a soukromá obchodní akademie z téhož města skončily. Naopak Gymso, tedy gymnázium Sokolov, jde dál. A spolu s ním vítězní Týpci z gymnázia Chodov.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/sokolovsku-kraluji-gymnaziste-karlovarsku-zase-odborne-skoly/