Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Albrechtičáci Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Albrechtice
VOŠ a SZeŠ Benešov Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 Benešov
VOŠ a SZeš Benešov Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 Benešov
SOŠ a SZŠ Benešov SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace Benešov
Gymnázium Beroun Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824 Beroun
Hlinky Beroun Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404 Beroun
Zdrávka Beroun Střední zdravotnická škola, Beroun, Mládeže 1102 Beroun
OA a SPgŠ Beroun Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Beroun, U Stadionu 486 Beroun
OA a SPgŠ Beroun Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Beroun, U Stadionu 486 Beroun
SŠ cestovního ruchu a gastronomie,s.r.o. Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o. Blansko
GYMBEAT Blansko Gymnázium, Blansko, Seifertova 13 Blansko
Gympl Blovice Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 Blovice
Gympl Blovice Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 Blovice
Gymnázium Bohumín Gymnázium Františka Živného, Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace Bohumín
MACHAR Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Královická 668 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
lvice Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Břeclav, sady 28. října 1 Břeclav
lvi Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Břeclav, sady 28. října 1 Břeclav
BiGy Brno Biskupské gymnázium Brno Brno
Grohovka Kluci Církevní střední zdravotnická škola s.r.o. Brno
Merhautovy ženy Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Brno, Merhautova 15 Brno
Merhautovi muži Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Brno, Merhautova 15 Brno
Chemici Brno Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65 Brno
Trivis Brno TRIVIS - SŠ veřejnoprávní Brno, s.r.o. Brno
TRIVIS Brno TRIVIS - SŠ veřejnoprávní Brno, s.r.o. Brno
GYREC Gymnázium, Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2 Brno
Vlci Trnkova Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace, Trnkova 13 Brno
Allstars Olomoucká Brno Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace Brno
BPA Brno Bezpečnostně právní akademie Brno Brno
BPA BRNO Bezpečnostně právní akademie Brno Brno
ISŠA BRNO Integrovaná střední škola automobilní, Brno, Křižíkova 15 Brno
I. Německé Zemské Gymnázium I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s. Brno
GJGM Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba Brno
Grohovka holky Církevní střední zdravotnická škola s.r.o. Brno
SZŠ Jaselská Střední zdravotnická škola, Brno, Jaselská 7/9 Brno
Čichnováci Střední škola informatiky a spojů, Brno, Čichnova 23 Brno
SPŠ stavební Brno Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8 Brno
Pavel Trenčanský Gymnázium, Broumov, Hradební 218 Broumov
Panteři Střední průmyslová škola, Bruntál, příspěvková organizace Bruntál
Vichr z hor Gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace Bruntál
VOŠ a SOŠ Bystřice n. Pernštejnem Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem Bystřice nad Pernštejnem
VOŠ a SOŠ BY Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem Bystřice nad Pernštejnem
Dopravka Čáslav Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace Čáslav
G a SOŠPg Čáslav Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248 Čáslav
G a SOŠPg Čáslav Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248 Čáslav
SZeŠ Čáslav - Chlapci Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234 Čáslav
SZeŠ Čáslav - Dívky Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234 Čáslav
SPŠ Čáslav Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938 Čáslav
OA Čáslav Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938 Čáslav
SOŠ Čelákovice Střední odborná škola a střední odborné učiliště TOS Čelákovice s.r.o. Čelákovice
Sharks CL Střední škola Klíč s.r.o. Česká Lípa
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 545


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/turnaj/maps/districts/