{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek
Pevná URL

​​

Média

Na vrcholu florbalové sezóny Superfinále florbalu 2017 bychom rádi přivítali co nejvíce zástupců médií. Bude nám ctí zajistit pro Vaši práci vynikající podmínky a poskytnout všechny obvyklé služby.

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci při propagaci této sportovní události. Neváhejte a obraťte se na nás s případnými dotazy týkajícími se Superfinále florbalu, které proběhne 17. dubna v Praze v O2 areně. Poskytneme vám veškeré dostupné materiály.

Akreditovat se na akci je možné prostřednictvím formuláře níže.

Kontaktní email: skala@ceskyflorbal.cz


POUČENÍ
Organizační výbor Superfinále florbalu 2017 si vyhrazuje právo schválit nebo neschválit akreditační žádost. Vyplnění této žádosti nezaručuje udělení akreditace. Obdržíte potvrzující e-mail, kde bude uvedeno, zda Vám byla akreditace udělena. Pokud Vám bude akreditace udělena, tak si prosím potvrzující e-mail vytiskněte a předložte jej při vyzvedávání akreditace. Veškeré nakládání s osobními údaji pro účely akreditace se řídí zákonem ČR č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů. Organizátoři akce jsou jedinými vlastníky informací získaných pro akreditační účely. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty jinak, než udává toto ujednání. Akreditovaný svým podpisem a převzetím akreditační karty souhlasí s poskytnutím svých osobních údajů a zařazením do akreditační databáze.

​​​​​

Obrázek