{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek
Pevná URL

9. 4. 2022 - O2 arena, Praha

Vstupenky

Předprodej vstupenek na superfinále 2022

Po čtyřech letech se Superfinále florbalu vrací zpět největší české arény! Oarena bude klání nejlepších domácích týmů v sezoně 2021/2022 hostit již poosmé v historii. Své vstupenky na celkově již desáté Superfinále si budete moci zajistit od 22. listopadu, kdy odstartuje oficiální předprodej na největší domácí florbalovou událost roku 2022. 

Důležité informace pro nákup vstupenek
Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketportal a Ticketmaster, každý z ticketingových operátorů dle podmínek akce prodává polovinu vstupenek - vždy si tedy zkontrolujte obě možnosti, zda Vámi hledané vstupenky nejsou k dispozici u jednoho z ticketingových operátorů.

Florbalové oddíly Livesport Superligy a Extraligy žen mají předkupní právo na vstupenky, pokud jste členy či fanoušci těchto oddílů, zkuste se obrátit napřímo na tyto oddíly, jelikož využily předkupního práva a mají k dispozici zejména vstupenky I. a II. kategorie.


Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

UPOZORNĚNÍ Každý operátor má v prodeji pouze vybranou část haly, proto si prosím zkontrolujte dostupnost míst vždy jak u Ticketmasteru, tak i Ticketportalu.  

KATEGORIZACE VSTUPENEK


Obrázek