{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek

9. 4. 2022 - O2 arena, Praha

Vstupenky

Předprodej vstupenek na superfinále 2022

Po čtyřech letech se Superfinále florbalu vrací zpět největší české arény! Oarena bude klání nejlepších domácích týmů v sezoně 2021/2022 hostit již posedmé v historii, navíc se bude jednat o jubilejní desáté superfinále. Oficiální předprodej je v plném běhu. 

Důležité informace pro nákup vstupenek
Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketportal a Ticketmaster, každý z ticketingových operátorů dle podmínek akce prodává polovinu vstupenek – vždy si tedy zkontrolujte obě možnosti, zda Vámi hledané vstupenky nejsou k dispozici u jednoho z ticketingových operátorů.

Florbalové oddíly Livesport Superligy a Extraligy žen mají předkupní právo na vstupenky, pokud jste členy či fanoušci těchto oddílů, zkuste se obrátit napřímo na tyto oddíly, jelikož využily předkupního práva a mají k dispozici zejména vstupenky I. a II. kategorie.

Vstupenky v online prodeji je možné koupit do soboty do 17:00. Lístky můžete zakoupit i na místě, pokladny zavírají v 17:45.


Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

UPOZORNĚNÍ Každý operátor má v prodeji pouze vybranou část haly, proto si prosím zkontrolujte dostupnost míst vždy jak u Ticketmasteru, tak i Ticketportalu.  

KATEGORIZACE VSTUPENEK


Obrázek